Veselinove » Новини
Homepage Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Добровільне об'єднання громад Я МАЮ ПРАВО!

Новини

Сімейний патронат - профілактика соціального сирітства

12/10/2017

 Днями було проведено семінар для безробітних Веселинівським районним центром зайнятості спільно з районним Центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді стосовно влаштування дітей до сімї патронатних вихователів.

Фахівець із Веселинівського РЦСССДМ Тетяна Чепка розповіла присутнім мету патронату: забезпечення захисту прав дитини, влаштування для реабілітації дитини, екстрене надання «даху над головою», а також надала перелік осіб, які можуть стати патронатним вихователем: повнолітні громадяни України, мають власне чи орендоване житло, не мають судимості, мають позитивний досвід сімейного виховання дітей. Тетяна Іванівна надала перелік необхідних документів для кандидатів у патронатні вихователі та інформацію стосовно проходження навчання  з даного питання. В свою чергу  РЦСССДМ спільно із Службою у справах дітей буде допомагати патронатним вихователям та надавати методичну і практичну допомогу. 

«Сімейний патронат – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини» - наприкінці свого виступу зазначила Тетяна Іванівна.

За інформацією Веселинівського РЦЗ 

Всі новини →