Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Добровільне об'єднання громад Я МАЮ ПРАВО!

Новини

Зі святом вас дорогі медичні працівники!

15/06/2018

            Традиційно, другої неділі червня своє професійне свято відзначають люди, що обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію — медичні працівники. Як часто саме від їх професіоналізму, відповідальності і гуманізму залежить життя людини. А ще — від їх чуйності і милосердя. І щороку, в день професійного свята, вони чують щирі слова подяки на свою адресу від вдячних пацієнтів та визнання своєї нелегкої, але такої необхідної щоденної праці.

На Веселинівщині медиків поважають і цінують. Як свідчення цієї поваги — урочисті заходи, які традиційно відбуваються у нашому селищі напередодні свята. Цей рік не став виключенням. Велика святкова программа відбулася в концертній залі Веселинівського будинку культури 15 червня.

З вітальними словами до медичних працівників звернулися: Анжеліна Дрозд – перший заступник голови райдержадміністрації, Валентина Свердан – перший заступник  Веселинівського селищного голови, Олена Загорулько – заступник голови Веселинівської районної ради, Наталія Жалдак - головний лікар Веселинівського КЗ «РЦ ПМСД», Надія Ткачук - т.в.о. головного лікаря  Веселинівської ЦРЛ. 

За традицією, на початку заходу, кращих представників галузі вітали та нагороджували грамотами і подяками від керівництва району.

 

Всі новини →