Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Добровільне об'єднання громад Я МАЮ ПРАВО!

Новини

Інформація про послуги ДП МВС України «Інформ-Ресурси»

20/06/2018

  Державне підприємство МВС України «Інформ-Ресурси» створено відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 21 липня 2008 року № 347.

   На даний час Південна міжрегіональна філія ДП МВС України «Інформ-Ресурси» надає консультаційно-інформаційні, представницькі послуги з оформлення пакету документів та заяв від громадян на отримання інформації про наявність/відсутність судимостей на території Одеської, Миколаївської, Запорізької та Херсонської областей.

   Для підвищення рівня обслуговування клієнтів та спрощення звернень громадян за отриманням довідок про наявність/відсутність судимостей в червні поточного року запущена нова послуга – безкоштовна гаряча лінія, яка надасть можливість отримати консультацію та замовити довідку про наявність/відсутність судимостей

 

ПІВДЕННА МІЖРЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ

ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА МВС УКРАЇНИ «ІНФОРМ-РЕСУРСИ»

 

ТЕРМІНОВІ:

 

·         Довідка про НАЯВНІСТЬ/ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ;

·         АПОСТИЛЬ на офіційних документах призначених для використання на території інших держав «здійснення запиту до МВС України»;

·         ПЕРЕКЛАД

АДРЕСА: м. Миколаїв, пр. Центральний184/3, пн.-пт. 9.00-17.00

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН: (073) 437-67-56, (0512) 71-60-95

 www.inf-res.in.ua

    E-MAIL: inf-res-mykolaiv@ukr.net

 

БЕЗКОШТОВНА ЛІНІЯ:

 0-800-503-593

 

 

 

Всі новини →