Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Семінар-нарада з сільськими головами

19/09/2018

   18 вересня 2018 року о 13:00, в малому залі райдержадміністрації відбувся  семінар-нарада голови райдержадміністрації Анатолія Філімонова з селищним, сільськими головами.

 На порядок денний були винесені такі питання:

1.      Про стан виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року.

2.      Про актуальні питання соціального захисту населення у 2018 році.

3.      Порядок постановки на квартирний облік.

4.      Про взяття на баланс сільських рад шкільних автобусів для підвозу дітей та передбачення коштів на утримання даних автобусів.

5.      Про результати моніторингу та оцінки соціально-економічного розвитку Веселинівського району за  січень-липень 2018 року.

6.      Проблемні питання у галузі культури.

7.      Організація та проведення призову на строкову військову службу восени 2018 року.

8.      Різне.

   Начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Михайлова ознайомила присутніх із станом виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року. Маючи загальне виконання на рівні 110%, аналіз виконання плану по доходах кожної сільради окремо, виявив недовиконання основних бюджетоутворюючих джерел. Окрім випадків змін у податковому законодавстві, сільським головам було надано доручення привести планові показники до стану фактичного виконання.

   Також Валентина Іванівна звернула увагу присутніх на запровадження програмно-цільового методу використання коштів з 1 січня 2019 року. Для бухгалтерів сільрад фінуправлінням буде проведено семінар з цієї теми, де буде розяснено основні моменти програмно-цільового методу використання коштів. Головним зверненням до сільських голів було виконання невідкладних завдань до кінця року: формування резерву паливно-мастильних матеріалів на зиму, придбання вугілля, палетів та дров на весь опалювальний сезон, зробити запаси канцтоварів та продуктів харчування для дітей, виділення коштів на періодичну підписку у бібліотеках, заміну лампочок на енергоефективні, тощо.

   Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Максимова зупинилась на питаннях середньомісячної зарплати по району, колдоговірній роботі та атестації робочих місць за звітний період. Тамара Леонідівна звернула увагу на те, що показник середньомісячної заробітної плати Веселинівського району на 26% менший за обласний та складає 5595 грн. Також вона звернула увагу на необхідність внесення змін і доповнень до колективних договорів Широколанівської, Подільської, Кубряцької та Новосвітлівської сільських рад відповідно до змін чинного законодавства та необхідність проведення атестації робочих місць за умовами праці(кухаря) керівниками Катеринівської, Ставківської та Варюшинської сільрад.

   Завідувач сектору містобудування архітектури, ЖКГ, інфраструктури та з питань  цивільного захисту райдержадміністрації Сергій Цушко розповів про порядок постановки на квартирний облік. Це питання торкалися Тамара Максимова у розповіді про цьогорічні програми з придбання житла учасникам антитерористичної операції та директор РЦ СССДМ Ольга Ярчук і начальник ССД РДА Олена Дикусар у питанні придбання соціального житла дітям-сиротам.

   Згідно Закону України «Про освіту» до повноважень органів місцевого самоврядування належить підвезення учнів і педагогічних працівників до закладів початкової та базової середньої освіти. Тому начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Маркін пропонував передачу шкільних автобусів на баланс сільських рад. Це питання необхідно розглянути на чергових сесіях та вирішити до кінця цього року.

   Завідувач сектору економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації Наталія Щербина доповіла про результати моніторингу та оцінки соціально-економічного розвитку Веселинівського району за  січень-липень 2018 року. В.о. завідувача сектору культури, національностей та релігій райдержадміністрації Ніна Бойчук познайомила з проблемними питаннями у галузі культури.

   Військовий комісар Веселинівського РВК Сергій Чинікалов зауважив на незадовільне проведення підготовчих заходів, пов’язаних з медичним обстеженням та вивченням призовників, з боку сільських рад, що викликає занепокоєння щодо виконання наряду на осінній призов 2018 року.

   Запрошений на нараду сільських голів голова ради волонтерів при райдержадміністрації Микола Климчук зупинився на питанні розміщення памятних знаків на честь загиблих воїнів АТО та героїв Небесної Сотні на веселинівщині. Проект ініційований ГО «Веселинівська спілка патріотичних сил», ГО «Герат» та небайдужих односельців, але на його реалізацію сьогодні не вистачає коштів.

   Анатолій Філімонов запропонував розрахувати необхідну суму, знайти підрядника, щоб допомогти з браком коштів та остаточно закрити це питання.

   Підводячи підсумки наради очільник району повернувся до теми вільних залишків сільських рад: «Ми не бачимо, щоб ці кошти працювали на громаду. Не «сидіть» на них – вирішуйте нагальні проблеми садочків, шкіл, ФАПів. Ви на місцях бачите свої потреби. Розробіть перспективні плани на 2019 рік, щоб люди бачили, які завдання стоять першочерговими і будуть вирішуватися.

  Дуже приємно подякувати таким господарям, як голова Ставківської сільської ради Аббасов Камран Аббас Огли, який разом з депутатським корпусом не жалкує кошти на оздоровлення своїх дітей, ремонт доріг, виділення 500 тис грн. на Ставківську школу!»

 

Всі новини →