Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

03/10/2019

    03 жовтня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анжеліни Дрозд відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

   На засіданні були присутні члени районної комісії з ТЕБ та НС, до складу якої входять керівники організацій та служб району, які можуть бути задіяні при виникненні надзвичайної ситуації.

   Завідувач    сектору  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та  з питань цивільного захисту райдержадміністрації Сергій Цушко та керівники закладів соціальної сфери району доповіли про готовність Веселинівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області до дій в складних погодних умовах осінньо - зимового періоду 2019/20 року.

   Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайло Маркін доповів, що тендер на придбання твердого палива завершується.  Після проведення тендеру  шкільні  та дошкільні заклади   будуть  забезпечені вугіллям  та дровами в повному обсязі. 

   Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Максимова, доповіла, що заборгованість по субсидіям ЖКП відсутня. Отримали субсидію 592 особи. Передбачено, що орієнтовна кількість домогосподарств, яким субсидія буде призначена автоматично на опалювальний період -1090 справ. Опалювальний період розпочинається з 16 жовтня 2019 року по 15 квітня 2020р.

   По другому питанню були затверджені місця розташування пунктів обігріву для населення в осінньо- зимовий період 2019-2020 року.

   Провідний інспектор районного сектору ГУ ДСНС України у Миколаївський області Олександр Онощенко доповів про стан впровадження заходів техногенної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах підвищеної небезпеки, які розташовані на території району та про стан готовності захисних споруд цивільного захисту Веселинівського району. Було затвердженно перелік потенційно небезпечних об’єктів району та План-графік проведення балансоутримувачами оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту у Веселинівському районі на 2020 рік.

Всі новини →