Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Супутникові канали українських медіа-груп перестануть транслюватися безкоштовно.

10/12/2019

  

Уже через місяць, а саме в другій декаді  січня 2020 року, на супутникове телебачення України очікують глобальні зміни, про які давно говорили всі, кому тільки забажається. Вітчизняне супутникове ТБ піде новим шляхом розвитку відповідно до практики європейських країн. Зовсім скоро не можна буде дивитися супутникові канали українських медіа-груп безкоштовно. Більш ніж чотири мільйони українських сімей, які звикли користуватися супутниковими антенами, опинилися зараз на роздоріжжі. 20.01.2020 року відбудеться кодування супутникового сигналу, внаслідок чого багато частот супутникових каналів стануть недоступними для власників “тарілок”. У вільному доступі залишаться українські ТВ-канали, що транслюють виключно новинні та інформаційні програми. Якщо ви хочете дивитися ТОП передачі, фільми, серіали, доведеться купити ресивер і стати абонентом офіційної супутникової платформи. Нічого не поробиш, супутникове ТБ України диктує нові правила. Глядачів, які віддають перевагу цифровому та кабельному телебаченню нововведення не торкнеться.

У цивілізованому світі вже давно загальноприйнятою вважається практика, коли доступ до телеканалів надається за абонплату. У результаті виграють усі: канали отримують ресурси для створення контенту, а глядачі - якісний продукт. Незабаром так буде й у нас: супутникове ТБ (Україна) впроваджує нові стандарти. Для тих користувачів, які звикли до "безкоштовного сиру" у вигляді піратського продукту, настане час, коли доведеться визначитися, як бути далі. Вже зараз варто поміркувати, яке телебачення вибрати, аби не прогадати, а навпаки - виграти.

Усе частіше телеглядачі надають перевагу онлайн-телебаченню (IPTV і OTT), що не дивно, оскільки це зручно й доступно практично в будь-якій точці земної кулі. ТБ онлайн обирають активні люди, які звикли жити в режимі багатозадачності й завжди мати напохваті улюблені гаджети. Переваг у tv online дійсно безліч: не потрібно тягнути дроти, встановлювати антени, налаштовувати обладнання - в XXI столітті телебачення доступне кожному власникові смартфона. Дивитися українське ТБ можна з будь-якого пристрою всюди, де є Інтернет і вільна хвилинка.

Рішення - дивитися ТБ онлайн (українські телеканали) або віддати перевагу проведенню часу перед телеекраном - завжди залишається за глядачем, кожен обирає власний варіант з урахуванням особистих потреб і способу життя. А вибирати вимогливому українському споживачеві телекомунікаційних послуг є з чого.

                                                                                                     Інфомацію взято з інтернет - ресурсів

Всі новини →