Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Робочий візит голови райддержадміністрації

11/12/2019

 

    11 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Антолій  Філімонов  з робочим візитом відвідав заклади соціальної сфери в Покровській та Варюшинській сільських радах

Під час зустрічі із сільським головою Миколою Вдовиченком очільником району обговорено окремі питання стосовно надходжень до місцевого бюджету.

 

 

У рамках робочого візиту очільник району оглянув  освітні заклади  вищезгаданих сільських рад. Так, у Покровській ЗОШ І-ІІІ ступенів оглянуто котельню школи, дитячий садок та новозбудований дитячий майданчик придбаний за кошти з місцевого бюджету. У Варюшенській ЗОШ І-ІІІ ступенів оглянуто класні кімнати,  зокрема клас першачків, які навчаються за програмою НУШ та клас з п’ятирічними дошкільнятами вихованцями ДНЗ «Дзвіночок». В діалозі з  Анатолієм Філімоновим   директор школи Світлана Іванченко зауважила, що школі невистачає оновлених класних дошок. Також керівник району оглянув місцевий будинок культури, в якому зараз проводяться ремонтні роботи за кошти з обласного  та місцевого бюджетів шляхом співфінансування.

 

 

   

  Підсумовуючи візит, голова райдержадміністрації зазначив, що на селі повинні створюватися усі належні умови для достойного життя людей. Досягти цього можна лише у співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громади вцілому.

Всі новини →