Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

«БЮДЖЕТ РАЙОНУ - НАЛЕЖИТЬ ГРОМАДІ!» - АНАТОЛІЙ ФІЛІМОНОВ ПРОВІВ НАРАДУ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ.

12/12/2019

12 грудня  2019 року під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Філімонова, за участі заступника голови районної ради Олени Загорулько  та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  відбулась нарада із сільськими головами району. Відкриваючи нараду  Анатолій Філімонов анонсував заходи, які відбуваються на території району та ознайомив учасників з питаннями, які винесені на розгляд наради .

          Першим на розгляд присутніх було винесено  питання про виконання місцевих бюджетів району за 11 місяців 2019 року та перспективи за 2019 рік. З зазначеного питання доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Михайлова, яка озвучила надходження до бюджетів та акцентувала увагу присутніх на тому, що виконано всі місцеві бюджети окрім районного. Вона  наголосила на тому, що ситуація з районним бюджетом критична.  Завершуючи доповідь Валентина Іванівна закликала сільських голів планувати видатки вільних залишків на І квартал 2020 року, передивитися терміни дії програм , на своїх виконкомах схвалити прогноз на 2021-2022 роки.

Олександр Зайцев додав, що Веселинівське ДПІ Вознесенського управління  ГУ ДФС у Миколаївській області  посилено працює з фізичними особами в яких є податковий борг. Також він озвучив сільські ради, які лідирують в даному питанні.

         Наступною доповідала  Тетяна Камашева – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про фінансування на утримання  соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування Веселинівського району, що  обслуговують жителів сільських рад. Вона зауважила, що у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом та дірою в районному бюджеті, район не зможе фінансувати заробітну плату соціальних працівників у сільській місцевості з 2020 року  та зазначила, що це може призвести до соціального спалаху, адже не кожен має змогу прибути до районного центру та владнати свої справи в зазначені законодавством терміни.

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Веселинівського району на даний час працює 10 соціальних працівників, які постійно проводить роботу з усіма мешканцями сільських рад району з метою надання соціальних послуг.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) просить розглянути можливість надання субвенції з місцевого бюджету на виплату заробітної плати з нарахуваннями для утримання соціального працівника. В іншому випадку ці працівники будуть скорочені – доповів директор центру Петро Христюк.

Звернулася до сільських голів і  заступник голови районної ради Олена Загорулько, яка закликала докласти максимум зусиль, аби зберегти соціальних працівників на селі, адже переважна кількість мешканців,  що там проживають – це люди похилого віку, і саме вони потребують підвищеної  уваги.

Далі, голова райдержадміністрації спілкувався з присутніми про те, яким чином будуть розчищатися      автомобільні   дороги державного значення   Т-15-06    Миколаїв - Доманівка - Берізки (46,9км)     та  Р-55 Одеса – Вознесенськ - Новий Буг(23,5км) в разі негоди. «На сьогоднішній день чіткого плану дій не має, але відповідальність, на жаль, лягає на плечі керівництва району. Тому ми з вами повинні бути готові діяти у будь-якій ситуації»- підсумував він.

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Дикусар нагадала про важливість проведення звірки по невитребуваним паям та наголосила на тому, що з 1 січня 2020 року декларацію про майновий стан і доходи подаватимемо за новою формою.

Завершуючи нараду очільник району подякував, що сільські голови знайшли час обговорити проблемні та вкрай важливі питання для району. Закликав  до ефективної  в плані надходжень до бюджету. Зауважив, що  на особистому контролі тримає питання стосовно товаровиробників, які неправдиво сплачують податки. І саме, тому днями планує провести комісію по сплаті податків.

 

 

Всі новини →