Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Керівники району Анатолій Філімонов та Олена Загорулько відвідали школи району

13/12/2019

 Цього тижня,  з робочою поїздкою  голова районної державної адміністрації Анатолій  Філімонов та заступник голови районної ради Олена Загорулько відвідали школи району. Розпочали  свій візит із Ставківського опорного навчального закладу І-ІІІ ступенів , продовжили Олексіївською філією Ставківського ОНЗ. Далі вирушили до Новокатеринівської, Катеринівської, Кубряцької та Широколанівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Поспілкувавшись з керівництвом навчальних закладів, Анатолій Вадимович  перевірив дотримання температурного режим в учбових закладах. Також він поцікавився  у адміністрації шкіл про поточні  проблемні питання та  надав доручення щодо вирішення цих питань, окресливши вектори подальшої роботи  цих навчально-виховних закладів.

 

За всі роки перебування Анатолія Філімонова   на посаді голови райдержадміністрації,   велика увага приділяється закладам освіти району.  Лише в минулому році вжито чимало заходів для осучаснення шкіл,  залучивши  немало коштів.  Цьогоріч в Україні стартувала нова навчальна програма для першачків (Нова_українська_школа), тому райдержадміністрацією докладено максимум зусиль в удосконаленні шкільного дизайну,  запезпечено учнів новими модульними меблями, щоб це відповідало  новому освітньому простору . Проблемні питання у сфері освіти ще залишаються , але поступово керівництво району вирішуватиме  їх . Все залежить від надходжень до районного бюджету.

  

За підсумками робочої поїздки, у розмові із дирекціями  вищезазначених, Анатолій Філімонов наголосив, що питання дотримання температурного режиму в навчальних закладах району перебуває на його особистому контролі . Також керівники району  оглянули котельні та перевірили на скільки забезпечені паливом згадані вище заклади.

 

 

    

 

Всі новини →