Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Повiдомлення RASFF

22/06/2020

 Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист  «Щодо повідомлення  RASFF № 2020.2338» стосовно ризику задухи, в результаті споживання неавторизованого Е410 (карагенану) желейних цукерках (Jellyminicup), що експортувалися з Тайваню (виробник: TsangLinIndustriesLtd, експортер: AsiaExpressFoodBV) через Нідерланди до країн-членів ЄС та України(отримувач: ФОП Тен Світлана Миколаївна, Люстдорфська дорога, 58-б, кв. 660, Київський р-н, м. Одеса, 65088, zakusi1986@gmail.com).

Крім цього, експортер AsiaExpressFoodBV повідомив про відкликання та вилучення вищезазначених харчових продуктів з обігу.

     Вищезазначена інформація доводиться до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного харчового продукту та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження здоров’я та благополуччя тварин».

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі - Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати Вознесенське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою:вул. Степова, 34, смт. Веселинове, Миколаївська обл., 57001, або за  тел. 2-21-74

 

Всі новини →