Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Захід до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22/06/2020

 Назавжди в нашій історії позначений чорними фарбами найстрашніший, найтрагічніший, найгіркіший день - 22 червня 1941 року. Трагічною сторінкою він увійшов у життя нашого народу.

У цей скорботний день, 79 років тому, розпочалася німецько-радянська війна, яка забрала життя кожного п’ятого українця, завдала країні страшних та непоправних втрат.

У цей день національної скорботи ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту.

Сьогодні, з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та вшанування пам’яті мільйонів полеглих за визволення української землі, людей, які загинули на окупованій території, у концтаборах, на фашистській каторзі, біля Пам’ятника загиблим воїнам-богданівцям відбувся захід, в якому взяли участь представники райдержадміністрації, районної ради, селищної ради, працівники організацій, ветерани війни, представники громадськості.

Присутні поклали квіти та вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання, а також послухали спогади фронтові спогади учасника війни Петренка Івана Григоровича.

Пам’ять про нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій, навіки залишиться у наших вдячних серцях. І ми, нащадки, у пошані схиляємо голови перед мільйонами загиблих українців, які боролися і перемогли в тій страшній війні.

Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього…

Всі новини →