Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Робочий візіт до Покровської та Варюшинської сільських рад

22/06/2020

Сьогодні головою  райдержадміністрації Анатолієм  Філімоновим  разом з начальником відділу фінансів райдержадміністрації Валентиною Михайловою здійснено  робочу поїздку до Покровської та Варюшинської сільських рад.   

          Під час поїздки  з сільськими головами  обговорено  питання  про наповнення бюджетів, про виплату   заробітної плати працівникам сільських рад, про використання земельних ділянок, про списання пошкоджених посівів.

Спочатку очільник району  прибув на територію Покровської сільської ради та з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні   біля Пам’ятника загиблим воїнам відвідав захід, в якому також взяли участь сільський голова,  представники сільської ради та учні Покровської ЗОШ.

       Присутні поклали квіти та вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання.

Також  було  відвідано  Покровську ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Разом з Покровським сільським головою Миколою  Вдовиченко та директором  Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксаною Кулик  узгоджено питання щодо продовження ремонтних робіт даху зазначеного закладу. Наразі  у школі тривають ремонтні роботи шкільних кімнат та  йде підготовка до нового навчального року.

Далі мав змогу завітати до Варюшинської ЗОШ   І-ІІІ ступенів. Поспілкувався з в. о. Варюшинського сільського голови Людмилою Щвець    та директором  Варюшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Світланою Іванченко та відвідав   шкільні кімнати, спортивну залу та їдальню. У зазначеному закладі також триває підготовка до нового навчального року.

 

Всі новини →