Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Робочий візит до Ставківської сільської ради

25/06/2020

      Головою  райдержадміністрації Анатолієм  Філімоновим продовжуються  робочі  візити до сільських  рад району.  

    Вчора, 24 червня голова  райдержадміністрації Анатолій  Філімонов в рамках робочого візиту відвідав Ставківську  сільську    раду. Разом з начальником відділу фінансів райдержадміністрації Валентиною Михайловою побував у дитячому навчальному закладі «Струмочок» та у Ставківському опорному-навчальному закладі. У зазначених  закладах  проводяться поточні ремонтні роботи. Також побували у  амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Ставки.

 Під час зустрічі з в.о. Ставківського сільського голови Тетяною  Крижанівською та  бухгалтером сільської ради  Джанетою    Луценко   обговорено питання щодо наповнення бюджету, про проведення ремонтних робіт у соціальних закладах, про відкриття дитячого садочка з дотриманням  санітарних заходів та  про заміну  котельного обладнання. 

         При спілкуванні з завідуючою ДНЗ  «Струмочок» Любовю Жуковою  та директором   Ставківського   опорно-навчального  закладу Лідією Кердікашвілі   обговорено проблемні питання, які потребують вирішення  у зазначених закладах.  

Всі новини →