Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Робочий візит до Новосвітлівської сільської ради

02/07/2020

 Голова  райдержадміністрації Анатолій  Філімонов продовжує  робочі  візити до сільських  рад району.  

           Вчора, 01 липня голова  райдержадміністрації Анатолій  Філімонов разом з начальником відділу фінансів райдержадміністрації Валентиною Михайловою побували у  Новосвітлівській     сільській   раді.          Під час зустрічі  з  Новосвітлівським сільським головою Катериною Озимук обговорено питання щодо виконання бюджету та  про використання вільних залишків коштів,  про продовження проведення ремонтних робіт у соціальних закладах та інші нагальні питання, які потребують вирішення.

 

        Побували у Новосвітлівській   ЗОШ І-ІІІ та у закладі культури сільської ради. У зазначених  закладах  тривають  поточні ремонтні роботи. Обговорено проблемні питання, які потребують вирішення  у зазначених закладах. 

        Директор Новосвітлівської  ЗОШ І-ІІІ Людмила Мормуш повідомила, що  протягом 2019-2020 навчального року у зазначеному закладі навчалося 130 учнів та 15 дітей йде  до першого класу нового навчального року. Зазначила про зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

        

Всі новини →