Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Добровільне об'єднання громад Я МАЮ ПРАВО!

Інформація для суб’єктів господарювання

  Бізнес стажування у США для фахівців з України за напрямком «Регіональний економічний розвиток». Прийом анкет до 29 червня 2018 року.
Формат: DOC | Добавлен: 21/06/2018 16:06:35
41Kb Скачать скачать
  Інформація про проведення 24 червня 2018 р. Форуму бізнес- і ІТ-лідерів
Формат: DOC | Добавлен: 19/11/2018 17:01:44
36Kb Скачать скачать

 Про приєднання України до Єдиного стандарту автоматичного обміну податковою інформацією

 У зв’язку з приєднанням України до Єдиного стандарту автоматичного обміну податковою інформацією (The Common Reporting Standard (CRS)), перший обмін планується у 2019 році.

Шляхом обміну інформацією між країнами світу Державна фіскальна служба України автоматично отримає всю інформацію про закордонні рахунки громадян України, зареєстровані на їх ім’я компанії (у тому числі офшорні), володіння ними акціями закордонних компаній (у тому числі як кінцевих бенефіціарів), отримані ними доходи за межами України, джерела виникнення капіталу, суми залишків на закордонних рахунках, історію платежів тощо.

Рада голів державних адміністрацій спільно з партнером Міжнародною Консалтинговою групою CONSULCO, яка є транснаціональним лідером у сфері податкового планування, корпоративного структурування, міжнародного управління активами, інформує про можливість отримати консультацію від експертів CONSULCO і встановити довгострокові відносини.

У разі необхідності фахівці CONSULCO нададуть консультацію з питань податкового законодавства і трастових структур, запропонують захист або реструктуризацію активів, виконають комплекс робіт щодо захисту персональних даних відповідно до вимог міжнародного законодавства.

Переведення власних активів до трастів не суперечить вимогам міжнародного і українського законодавства, не є об’єктом при автоматичному обміні податковою інформацією, активно використовується лідерами країн світу.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: +380(50)469-14-15.

З метою уникнення порушень чинного міжнародного законодавства і законодавства України, рекомендується скористатися можливістю і використати час для легалізації статків.

 

  Перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини та заборонені на українському ринку друк. продукції
Формат: DOC | Добавлен: 19/11/2018 17:01:44
353Kb Скачать скачать

 До відома представників малого та середнього бізнесу

та бажаючих відкрити власну справу.

 

В рамках виконанння Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2017-2018 роки за участю представників департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області, Миколаївського  регіонального фонду підтримки бізнесу, представників банків  по кредитним ресурсам для підприємців малого та середнього бізнесу та бажаючих відкрити власну справу  24 квітня 2018 року з 10.00 до 16.00 години за адресою: смт Доманівка, вул. Центральна, 46, зал засідань райдержадміністрації (2-й поверх) планується проведення виїзної інформаційно-навчальної конференції на тему: «Ефективний кредит».

Метою проведення заходу є налагодження ефективного діалогу між представниками влади та бізнесом, ознайомлення з законодавчими змінами, а також інформування та консалтингове забезпечення підприємців щодо ефективних банківських фінансових продуктів, ознайомлення з дією Порядку відшкодування відсоткових ставок за кредитами залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації бізнес проектів.

Запршуємо прийняти участь в зазначеному заході всіх бажаючих.

 

                                                                 Сектор економічного розвитку, торгівлі  та

                                                                  туризму райдержадміністрації.

 

 Експертна допомога з Німеччини для керівників компаній

 

Київська торгово-промислова палата з 2016 року є офіційним представником Служби старших експертів (SES, Бонн) та надає допомогу підприємствам в отриманні експертної допомоги з Німеччини. За допомогою Київської ТПП Ваше підприємство має змогу запросити досвідченого німецького експерту на строк від 3 тижні до декількох місяців на добровільній, безоплатній основі для вирішення конкретних технологічних, або комерційних питань.

Senior Experten Servise (SES) – організація, яка надає експертну допомогу у всьому світі з метою сприяння міжнародному співробітництву та розвитку. Лише у 2015 році SES реалізувала 4700 проектів у 90 країнах світу. З SES співпрацює біля 12 000 експертів з більш ніж 50 галузей економіки.

Досвідчені SES-експерти здатні сприяти вирішенню багатьох питань, зокрема: впровадження нової техніки та технологій європейських стандартів якості, вдосконалення управлінських процесів, просування продукції на нові ринки.

Детальну інформацію, огляд галузевих компетенцій експертів та заявку на отримання експертної допомоги Ви зможете знайти:

-           на веб-сайті Центру бізнес-освіти: http://training-center.kiev.ua/mezhdunarodnyie-proektyi/spetsialistyi-iz-germanii/

-           у координатора Центру бізнес-освіти за тел.: +38 (044) 235-82-96

-           по E-mail: seminar@kiev-chamber.org.ua

 

                                           Австрійська програма навчання та партнерства 2018:

експорт з України до Європи

Центр бізнес-навчання Київської ТПП спільно з Інститутом підтримки економіки WiFi (Австрія) продовжує набір учасників на Програму навчання та ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт до країн ЄС».

В2В-програма складається з: інтенсивних 3-х модульного курсу підготовки з австрійськими експертами у Києві, кваліфікаційний екзамен з отриманням успішними учасниками європейського диплому WiFi, п’ятиденну поїздку до Австрії з метою формування ділових зв’язків між українським та австрійським бізнесом.

Проект субсидується австрійською стороною та надає сприяння експорту в країни ЄС для українських компаній.

Теми та дати тренінгів:

Модулі програми –

«Експорт до країн ЄС»

Попередні дати*

Ідентифікація та пошук партнерів, розвиток стратегії

18-20 квітня 2018 року

Міжнародний маркетинг та стандарти ЄС, бізнес комунікація

16-18 травня 2018 року

Фінансування експорту

6-8 червня 2018 року

Тест

8 червня 2018 року

Партнерська програма у Відні

початок липня 2018 року

* У зв’язку з міжнародним характером Програми можливі зміни дат та строків.

Документ по закінченню Програми: Диплом WiFi, Австрія

Внесок учасника: 720 Євро, члени КТПП 650 Євро (оплата в гривнях згідно з поточним курсом валют)

Додаткові витрати: відкриття візи, авіаквиток

Кількість місць обмежена. Переваги надаються компаніям, які мають конкретні цілі співробітництва з країнами ЄС.

Мови навчання: німецька з перекладом на українську та російську мови.

Участь в програмі допоможе ідентифікувати нових ділових партнерів з Австрії, в розробці бізнес-ідей та у підписанні нових угод про співробітництво.

За додатковою інформацією та для реєстрації у Програмі звертайтесь за тел./факс: (044) 235-82-96, Email: lesya.z@kcci.org.ua до координатору Програми – Лесі Засульської та на веб-портал Центру бізнес-навчання Київської торгово-промислової палати:

http://training-center.kiev.ua/treningi/shkola-eksporta/avstriyskaya-programma-partnerstva-so-stazhirovkoy-v-vene-eksport-v-stranyi-es/

Графік особистих та особистих виїзних прийомів.

 Наказом  директора Департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації від 15.12.2017 № 99/ОД затверджено графіки особистих прийомів громадян керівництвом департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації на 2018 рік (додається).

Проведення особистих прийомів громадян директором департаменту та заступниками директора департаменту – начальниками управлінь департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації (за наявності запису на прийом) можливе в онлайн – режимі (за допомогою мережі Інтернет та за наявності веб-камер) з метою економії бюджетних коштів та часу, витрачених на дорогу до заппланованого району.

ГРАФІК особистого (виїзного) прийому громадян керівництвом департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації на 2018 рік та

ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації на 2018 рік

  Про американську програму бізнес стажування «Холодна ланка поставок»
Формат: DOC | Добавлен: 21/02/2018 09:17:54
38Kb Скачать скачать
  До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю книжковою продукцією
Формат: DOC | Добавлен: 18/01/2018 09:05:47
35Kb Скачать скачать
  Про використання державної мови закладами торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг
Формат: DOC | Добавлен: 18/01/2018 09:06:28
37Kb Скачать скачать
  Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу долучитися до другого етапу конкурсного відбору та отримати часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами
Формат: DOC | Добавлен: 18/10/2017 08:34:32
35Kb Скачать скачать
  Інформація про хід реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Веселинівському районі на 2017 – 2018 роки станом на 01.07.2017 року.
Формат: DOC | Добавлен: 22/09/2017 14:35:30
146Kb Скачать скачать
  Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва
Формат: DOC | Добавлен: 18/09/2017 13:42:58
34Kb Скачать скачать

Залучення інвестицій - запорука розвитку регіонів

  Рекомендації до заповнення
Формат: PDF | Добавлен: 15/02/2017 16:53:02
540Kb Скачать скачать
  Інформація про вільні виробничі площі
Формат: DOC | Добавлен: 15/02/2017 16:52:32
69Kb Скачать скачать
  Інвестпроекти 2017
Формат: DOC | Добавлен: 15/02/2017 16:48:28
30Kb Скачать скачать
  Анкета інвестпроекту
Формат: DOC | Добавлен: 15/02/2017 16:51:28
78Kb Скачать скачать
  Анкета земельної ділянки
Формат: DOC | Добавлен: 15/02/2017 16:50:35
107Kb Скачать скачать
  Мережа консультаційних центрів
Формат: DOC | Добавлен: 19/11/2018 17:01:44
28Kb Скачать скачать