Веселинiвський район » Гуманітарна сфера » Сім'я та молодь
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Програми Запобігання корупції Взаємодія із громадськістю Фотогалерея Учасникам АТО та членам їх сімей Добровільне об'єднання громад

Сім'я та молодь

Діти шукають родину

Багато горя випало на долю двох малолітніх дітей. У ранньому віці (6 та 9 років) братик з сестричкою втратили обох батьків. Сьогодні діти потребують влаштування у нову родину, прийомну.

Небайдужих, бажаючих дати родинне тепло дітям, просимо звертатися до служби у справах дітей райдержадміністрації  за адресою: вул..Леніна, 14, 1 поверх адмінбудинку. Телефон -  2 29 83.

24 березня працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками відділу освіти було здійснено обстеження умов проживання сімей з дітьми на території Веселинівської селищної ради. В ході обстеження надано ряд консультацій та рекомендацій батькам дітей.

24 березня на відпрацювання звернення гр. П працівниками служби у справах дітей та КМСД було здійснено виїзд до с. Градівка. В результаті роботи дитина повернена матері.

 

23 березня 2015 року службою у справах дітей райдержадміністрації в рамках рейду "Діти вулиці" було здійснено виїзд на територію Кудрявцівської селищної ради та вилучено 4-х малолітніх дітей з умов, які загрожують їх життю та здоров'ю. Діти тимчасово влаштовані до ЦСПРД м. Вознесенська.