Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Районна організація Товариства Червоного Хреста України інформує

 Завершився Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Приєднуйся до руху Червоного Хреста», в якому взяла участь і Веселинівська районна організація Товариства Червоного Хреста.

    Місячник проводився з метою поліпшення умов життя та соціального захисту найбільш уразливих верств населення, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем самотніх людей похилого віку, інвалідів, хворих на туберкульоз та СНІД, дітей-сиріт, багатодітних сімей, малозабезпечених, внутрішньо переселених громадян. 
      Не потрібно забувати, що Товариство Червоного Хреста України надає допомогу за абсолютно різних умов. Реагування на надзвичайні ситуації, закупівля медикаментів, продуктів харчування, освітні програми – ці та інші напрямки здійснюються за допомогою тих, хто підтримує гуманну діяльність Червоного Хреста. Товариство Червоного Хреста є неурядовою організацією та для того, щоб виконувати свої статутні завдання, звертається до небайдужих людей.
     В ході місячника Червоного Хреста Веселинівська районна організація провела ряд заходів. Ми зверталися з листами-прохання та усними проханнями до керівників підприємств, сільгоспвиробників та приватних підприємців про надання допомоги. Хочу зауважити, що мало хто з них відгукнувся на наші звернення, і більше того є такі керівники (навіть представники депутатського корпусу), що замість того, щоб культурно відмовити, постійно вигадують, що не одержували ніяких листів, або, взагалі відповідають дуже грубо. 
      В рамках місячника Веселинівська районна організація Товариства Червоного Хреста проводила збір натуральної допомоги - одяг і взуття бувші у вжитку, продукти харчування, медикаменти.  Одержали одяг і взуття 63 чол., на загальну суму 17 140 грн. – це переважно багатодітні та малозабезпечені сім’ї. Продукти харчування одержали 20 чол.: 10 чол. - хворі на туберкульоз, 6 чол. – внутрішні переселенці, 3 чол.- одинокі громадяни похилого віку, 1 чол. – дитина-сирота.  Всього продуктів харчування зібрано та роздано на загальну суму 2 329,3 грн. (в т.ч. 710 грн. зібрано під час проведення акції). Медикаменти на суму 5 779,80 грн. було одержано від Миколаївської обласної організації, отримали їх 58 чол.
      Членських внесків було зібрано на суму 1 300 грн. Під час місячника співробітниками районної організації було проведено 2 акції по збору коштів : 1-а акція для закупівлі продуктів, зібрано 710 грн. (описано вище), та 2-а акція «Дай шанс на життя» збір коштів на лікування дитини хворої на лейкоз,  зібрано 3 000 грн.
      В ході місячника Червоного Хреста Веселинівська районна організація проводила санітарно-освітню роботу. Так, було організовано і проведено 9 бесід з учнівською молоддю та в установах на теми «Приєднуйся до руху Червоного Хреста», профілактики туберкульозу, СНІДу, на теми здорового способу життя. Всього охоплено 145 чол. В Веселинівській ЗОШ та гуманітарній гімназії було проведено конкурс творів на тему «Червоний Хрест – це …», переможців конкурсу було нагороджено грамотами.
      За участь у Всеукраїнському  місячнику Червоного Хреста хочу винести щиру подяку нашим постійним  благодійникам: Янковському А.А. – ФГ «Горизонт», Нікуліну М.М. ФГ «Ассоль», Чухлєбу В.С. ПАТ "Веселинівський Завод СЗН". Дякую також  керівництву, педагогічним колективам та учням  Веселинівської ЗОШ та районної гуманітарної гімназії за участь в місячнику та за постійну співпрацю. Дякуємо всім небайдужим громадянам, які взяли участь в акціях по збору коштів, адже ці кошти були так необхідні! 
     Всім, хто долучився до Всеукраїнського місячника Червоного Хреста, бажаю міцного здоров’я, миру в домі та на Землі, невичерпної життєвої енергії . 
    НЕ ЗАБУВАЙТЕ, ХТО ТВОРИТЬ ДОБРО, ВОНО ДО НЬОГО ОБЕРТАЄТЬСЯ СТОРИЦЕЮ!
 
Голова Веселинівської районної організації  Товариства Червоного Хреста     О. І. Гузіль
 

Міжнародний день людей похилого віку

Веселинівською районною організацію Товариства Червоного Хреста України спільно з центральною районною  лікарнею, в рамках акції «Милосердя», 1 жовтня 2015 року було проведено святковий вогник, приурочений Міжнародному дню людей похилого віку та дню ветерана.  Захід проходив в актовій залі центральної районної лікарні.

    На вогник було запрошено ветеранів-медиків, кожен з яких  не один десяток років рятував життя та повертав здоровя своїм пацієнтам.

    Гостей привітали голова РО ТЧХУ  Гузіль О.І., головний лікар ЦРЛ Вишняков І.Г., головний лікар КЗ Веселинівський районний ЦМСД Жалдак Н.В.

    Концертну програму для ветеранів-медиків підготували колективи та солісти районного Будинку культури. Гучними оплесками зустрічали присутні наймолодших учасників концерту – дитячий танцювальний колектив.

      Спрівробітники РО ТЧХУ організували для гостей святковий стіл, який було накрито за рахунок спонсорської допомоги приватних підприємців Басок Наталії та Олександра, Шкутяк Інни та Андрія, Кучеренко Сергія, Власової Яни та Замрики Валентина. Ветерани довго спілкувалися один з одним та дякували організаторам заходу за те, що про них не забувають.

 

Голова Веселинівської РО ТЧХУ    О.І. Гузіль

  

 

 СВЯТО ДЛЯ ЖІНОК-ВЕТЕРАНІВ

 

   З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

     Саме тому, в районному історичному музеї,  напередодні жіночого свята територіальним центром соціального обслуговування, районною організацією Товариства Червоного Хреста,  радою ветеранів та районною бібліотекою було організовано святковий вогник.  На  свято запросили жінок- ветеранів, учасників університету 3-го віку.

      Захід відкрила бібліотекар Жорж М.К., з наступаючим жіночим святом гостей привітали голова районної організації Товариства Червоного Хреста Гузіль О.І., голова районної організації ради ветеранів Донченко М.М., директор музею Бурим Ю.П. Для наших гостей Донченко О.І.,  Платовський Є.І. підготували пісенний концерт. У виконанні артистів звучали пісні про жінку, про маму, народні пісні. А потім, згадуючи свою молодість, наші гості співали та, навіть, танцювали.  Ветеранів пригощали канапками, солодощами, фруктами, чаєм, вони довго спілкувалися, ділилися своїми спогадами про минуле та роботу, ділилися радощами та проблемами.

        Хочу висловити подяку приватним підприємцям, які ніколи не відмовляють в наданні допомоги та надали продукти і для проведення саме цього  заходу: Кучеренку С.В.,  подружжю Басок Н.Ю. та О.А., подружжю Власових О.М. та Я.В.  Окрема подяка артистам-аматорам Донченко О.І. та Платовському Є.І. за те, що вони вже не один рік безкорисно співпрацюють з нашою організацією, як волонтери, та дарують свої пісні, піднімаючи настрій нашим підопічним.

                                                                  

 

Голова РО ТЧХУ   О.І.Гузіль

   

 

 

                                                   Вбиває не СНІД, вбиває байдужість

 

      1 грудня, у Всесвітній  день  боротьби зі СНІДом,  Веселинівська районна  організація Товариства Червоного Хреста разом з  центром соціальних служб для  сім’ї, дітей і молоді   взяла участь в проведенні заходу   «Вбиває не СНІД , вбиває байдужість», приуроченому Всесвітньому дню боротьби зі  СНІДом.

          Захід   проходив в смт. Веселинове, в  районному Будинку культури, куди були запрошені місцеві жителі та молодь учбових закладів селища.                

          Учнями районної гуманітарної гімназії було підготовлено тематичну                                                                                                                                                                          театралізовану виставу, до виступів долучились дитячі колективи  районного Будинку культури та музичної школи.    

         Голова районної організації Товариства Червоного Хреста ГузільО.І. надала присутнім інформацію про проблему боротьби з ВІЛ/СНІДом та наголосила, що Товариство Червоного Хреста України розглядає цю проблему, як проблему за майбутнє всієї держави. Також голова районної організації відзначила, що людина і її здоров’я  є найвищою  соціальною цінністю та звернулася до присутніх  з  закликом   бути відповідальним за свою поведінку та життя. 

          Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в учбових закладах селища районною організацією Товариства Червоного Хреста було проведено тематичні  лекції  за участю лікаря-інфекціоніста Веселинівської ЦРЛ та бесіди з молоддю, які провели медичні сестри червонохресної організації. Для учнів було оголошено конкурс малюнку   під гаслом «Планета без СНІДу». За  участь  в конкурсі малюнку під час заходу голова районної організації Товариства Червоного Хреста нагородила учасників подарунками та грамотами.   

Голова Веселинівської РО ТЧХУ О.І. Гузіль          

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

ПРОЙШЛА ХХIII ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

24/09/15

У четвер, 24 вересня, відбулася ХХIII звітно-виборна конференція Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

У роботі конференції взяли участь генеральний секретар Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України Алла Хабарова, голова Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Краснюк, заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська, депутат обласної ради, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста, депутат обласної ради Анатолій Кравченко, начальник міського Управління охорони здоров’я Лариса Дергунова та голова адміністрації Заводського району В’ячеслав Карцев.

У вступному слові Анатолій Кравченко зауважив, що серед присутніх на сьогоднішньому заході немає байдужих людей, оскільки кожен член Товариства Червоного Хреста не є випадковою людиною, а свідомо обирає цей нелегкий шлях. «Товариство сьогодні вміло  об’єднує багато державних структур – департаменти освіти, охорони здоров’я, соціальної політики тощо. Сьогодні більше 70 % членів Червоного Хреста працюють у сільській місцевості, а це є вкрай важливим, бо дійсно село потребує підтримки. Значимість діяльності Товариства важко переоцінити в такий важкий для України час. Ви допомагаєте і біженцям, і особам, що постраждали в ході участі в антитерористичній операції, і тим, хто сьогодні на передовій захищає нашу Батьківщину», – зазначив Анатолій Миколайович. Від себе особисто та від імені депутатського корпусу він побажав членам Товариства плідної праці, витримки та невичерпної життєвої наснаги.

 

Маргарита Капуста зауважила, що сьогодні Товариство Червоного Хреста України є учасником міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та поєднує 189 національних товариств. В Україні Товариство на сьогоднішній день об’єднує понад 6,3 млн активістів-добровольців, які працюють і в патронажній службі організації, і сестрами-милосердя. «Хочу подякувати вам за важку працю, за те, що ви завжди залишаєтеся поза політикою, за те, що допомагаєте всім, хто потребує цієї допомоги», – зазначила Маргарита Олександрівна.

У ході конференції обласною організацією Товариства було надано звіт виконаної роботи протягом останніх п’яти років, а також обрано голову та членів ревізійної комісії обласної організації, делегатів на ХХІ з’їзд, представників від обласної організації в члени правління Товариства Червоного Хреста України. Голова ОО ТЧХУ Краснюк Л.С. висловила подяку всім партнерським організаціям, меценатам та спонсорам за підтримку в діяльності  обласної організації, надання натуральної допомоги, її транспортування, та багаторічне збереження її  на складах зразкової автошколи ТСОУ  (директор Валенков  В.Є.)    

 

14 ВЕРЕСНЯ  –  МІЖНАРОДНИЙ  ДЕНЬ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ

    Щороку в цей день, який відзначається в другу неділю вересня, Міжнародна Федерація Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця закликає громадян до навчання прийомів першої допомоги, незалежно від національних, расових, політичних  та релігійних переконань.  Перша допомога – це ключова діяльність фактично всіх національних Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. З кожним роком має місце  постійне збільшення числа персоналу та волонтерів, задіяних у наданні першої допомоги та забезпеченні її у кризових ситуаціях.

       Так, напередодні Міжнародного дня першої допомоги, Веселинівська районна організація Товариства Червоного Хреста України  провела показове навчання з серцево-легеневої реанімації з учнями старших класів Веселинівської районної гуманітарної гімназії. Голова районної організації Гузіль О.І. розповіла учням про те, що основним завданням Червоного Хреста є збереження життя та здоров’я людини, і в цьому відіграє значну роль вміння надавати першу допомогу при  надзвичайних ситуаціях.  Сестра медична патронажна Єна Г.В. провела показове навчання учнів з серцево-легеневої реанімації. В роботі використовувався спеціальний муляж, на якому можна було побачити всі прийоми серцево-легеневої реанімації, як на справжній людині. Кожен  учень мав змогу спробувати ці прийоми на муляжу. В проведенні заходу взяла участь вчитель гімназії Гарькава Т.М.

Голова Веселинівської РО ТЧХУ     О.І. Гузіль

           ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

       21 травня 2015 року відбулася звітно-виборча конференція районної організації Товариства Червоного Хреста України.

        На конференції були присутні 87 делегатів – представників від первинних організацій.  В роботі конференції взяли участь  голова Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Краснюк Л.С., перший заступник голови райдержадміністрації Дрозд А.В., заступник голови районної ради Коваль Н.І., начальник УСЗН райдержадміністрації Шевченко О.П., директор ЦСССДМ  Загорулько О.М., т.в.о. голови організації  ради ветеранів Донченко М.М., завідуюча поліклінічним відділенням ЦРЛ Цапенко Н.М., методист відділу освіти райдержадміністрації Мільшина О.Й.

         На конференції було прийнято Постанову, обрано членів Правління, ревізійну комісію.

         На першому організаційному засіданні Правління головою районної організації Товариства Червоного Хреста України було обрано Гузіль О. І. та обрано членів президії Правління.

 
                                                                                   Районна організація Товариства  

                                                                                        Червоного Хреста України

                      

 

  14 червня – Всесвітній день донора крові
Формат: DOC | Добавлен: 13/06/2014 11:30:22
1318Kb Скачать скачать
  НА ЧЕСТЬ ЖІНОЧОГО СВЯТА
Формат: DOC | Добавлен: 12/03/2015 11:15:19
23Kb Скачать скачать

 ВЕСЕЛИНІВЩИНА  ПРОТИ  ТУБЕРКУЛОЬЗУ

 

     Під таким гаслом в районному Будинку культури відбулася акція протидії туберкульозу в рамках Всеукраїнського  місячника боротьби з туберкульозом, який проходить в нашій області з 16 березня 2015р. по 16 квітня 2015р.  Акція була проведена центральною районною лікарнею, районним центром первинної медико-санітарної допомоги спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України за підтримки райдержадміністрації .

       Біля входу до Будинку культури працював пересувний флюорограф, де бажаючі мали змогу пройти безкоштовне флюорографічне обстеження.

       На одязі присутніх на акції була прикріплена біла ромашка – символ боротьби з туберкульозом та символ чистого дихання. Залу, де проходив захід, прикрашав прапор з символікою Червоного Хреста та тематичні плакати. Працівниками районної бібліотеки та Червоного Хреста була виставлена література, листівки, буклети на тему туберкульозу. В проведенні заходу взяли участь співробітники центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, які разом з працівниками  Червоного Хреста роздавали присутнім тематичну літературу, та відповідали на питання.  Голова РО Товариства Червоного Хреста запросила всіх присутніх  взяти участь в акції та пожертвувати кошти для купівлі продуктів харчування хворим на туберкульоз.

          Ведучий Андрій Троянович  розпочав програму розповіддю про страшну хворобу – туберкульоз.  Потім виступила районний фтизіатр Твердовська І.О., яка привела статистичні дані щодо захворюваності туберкульозом в світі, в Україні, в нашому районі, вона більш детально ознайомила присутніх з шляхами зараження, симптомами захворювання, методами лікування.  Голова районної організації Товариства Червоного Хреста Гузіль О.І. розповіла про діяльність  організації  з питань протидії туберкульозу, зупинившись на реалізації програми Глобального Фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією за напрямком «Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування мультиризистентного туберкульозу».  Учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури для присутніх  поставили невеличкий концерт.

          Районна організація Товариства Червоного Хреста України дякує всім небайдужим за участь в акції та надання грошової допомоги потребуючим, а саме: працівникам райдержадміністрації, райради, працівникам управлінь та відділів райдержадміністрації, пенсійного фонду, центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, медичним працівникам.

 

Голова Веселинівської РО ТЧХУ    О. І. Гузіль