Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

новини 2017 р

УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ В МІСЯЧНИКУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

     Учні районної гуманітарної гімназії та Веселинівської  ЗОШ  I-III ступенів долучилися до проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста, який проходив під гаслом «Забезпечуючи найголовніше». 

     В ході місячника Веселинівською районною організацією Товариства Червоного Хреста України в районній гуманітарній гімназії було організовано та проведено лекцію на тематику профілактики туберкульозу за участю лікаря сімейної медицини Латія М.В. Після лекції голова районної організації Товариства Червоного Хреста Гузіль О.І. провела тестування, з якого  стало відомо, що учні ознайомилася з темою і відповіли на запитання тесту майже безпомилково.

 

    Голова районної організації Товариства Червоного Хреста України запросила учнівську молодь Веселинівської ЗОШ I-III ступенів та районної гуманітарної гімназії взяти участь у зборі натуральної допомоги, а саме одягу та взуття бувших у вжитку та іграшок. Саме ця робота була добре організована керівництвом та вчителями школи та гімназії. Діти приносили з дому одяг, взуття, іграшки – ті речі, з яких вони вже «виросли» або речі інших членів родини, які вже не потрібні. Такі акції Червоним Хрестом проводяться постійно, тому діти знають, що одяг повинен бути акуратним, чистим, випраним та випрасуваним. Адже в наш час є така категорія людей, які потребують і такої допомоги.

 

Веселинівська районна організація дякує всім, хто взяв участь у проведенні Всеукраїнського місячника Червоного Хреста. Давайте не забувати про МИЛОСЕРДЯ та творити добро разом!

ГОЛОВА ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РО ТЧХУ   О.І. ГУЗІЛЬ