Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Прощання з Віталієм Токарем

14/11/2014

 14 листопада жителі Веселинівського району попрощалися ще з одним героєм, який віддав своє життя за свободу і незалежність України – Віталієм Миколайовичем Токарем.

Народився Токарь Віталій Миколайович 11 липня 1994 року. 
В 2000 році пішов до Кудрявцівської загальноосвітньої школи. По закінченню школи, вступив до Березівського вищого професійного училища Одеського національного політехнічного університету, де отримав спеціальність кухаря.
З 30.10.2013 зарахований до лав української армії, на контрактній основі. Служив у військовій частині А-0660,  с.Чабанка, Одеської області.
 Мав трирічного сина Артема.
Віталій загинув  10 листопада в м. Мар’їнка Донецької області, від кулі ворожого снайпера. 
Слова щирого співчуття сім’ї та близьким загиблого висловили голова районної ради І.О. Долгокерова, перший заступник голови райдержадміністрації А.В. Дрозд., селищний голова Кудрявцівської селищної ради Слепендяєва Г.М., заступник Миколаївського обласного військового комісара із виховної роботи підполковник В.В. Мельник та начальник офіцерів запасу і кадрів відділення Веселинівського районного військового комісаріату майор А.П. Бурим, виконуюча обов’язки  директора Кудрявцівської загальноосвітньої школи Тадавчич Т.В.
Висловлюємо слова вдячності всім не байдужим, хто надав підтримку у важку хвилину сім’ї Токарь. 
Вічна пам’ять Герою і вічна слава!
 

Всі новини →