Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Герої не вмирають!

14/05/2015

Сьогодні, 14 травня 2015 року, жителі Веселинівщини знову зібралися, щоб провести в останню путь нашого земляка, учасника антитерористичної операції на Сході України Бондаренка Миколу Миколайовича — справжнього героя, серце якого, не витримавши жахіть війни, зупинилось 12 травня 2015 року у м. Курахово Донецької області.     Микола Миколайович народився 15 січня 1972 року в с. Первенець Веселинівського району Миколаївської області. З 1978 року навчався в Подільській школі, де отримав базову загальну середню освіту. В 1990 році був призваний до лав армії, відслужив строкову службу. З 1992 року служив понадстроково в містах Арцизі та Бєлгород-Дністровську. Протягом трьох років працював в м. Херсоні охоронцем. В 1994 році повернувся в село Поділля, працював трактористом у ФГ «Атлант». В квітні 2014 року – мобілізований до Збройних Сил України. Микола Миколайович, після демобілізації, не залишився осторонь, а знову пішов захищати територіальну цілісність України.

Громадська панахида відбулася в Подільському будинку культури. Відправили прощальну панахиду отець Василь та отець Степан. Попрощатися з Миколою прийшла не тільки вся громада с.Поділля, а й керівництво району. Голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов під час прощання з героєм сказав такі слова: «Для всіх нас це день трауру, смутку, невимовного болю серця, адже це вже п’ятий наш веселинівець, якого огорнула своїм чорним крилом безжальна смерть. Наша країна переживає велику тривогу з приводу війни, розв’язаною Росією – агресором. Кращі наші сини захищають незалежність Батьківщини, проливають кров за кращу долю народу. Бог дав нам у володіння землю, на якій ми живемо і це наш святий обов’язок – боронити її від загарбників. Микола відчував у своєму серці цей святий обов’язок поповнити ряди воїнів, які обороняють наш народ від поневолення, тому після демобілізації не залишився осторонь, а знову став на захист нашої Вітчизни. Вічна пам’ять нашому Героєві і вічна слава! Герої не вмирають!» Також прощальні слова промовили: голова районної ради - Інна Долгокерова, заступник Миколаївського обласного військового комісаріату – підполковник Віталій Куліш та заступник другого батальйону 28-окремої механізованої бригади – майор Едуард Вербицький.

Поховали Бондаренка Миколу Миколайовича на кладовищі у його рідному селі Первенець.

 

Всі новини →