Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Візит заступника голови облдержадміністрації Янішевської Оксани Альбінівни на Веселинівщину

13/08/2015

На Веселинівщину з офіційним візитом завітала заступник голови облдержадміністрації з політико-правових, соціальних, гуманітарних питань та туризму Янішевська Оксана Альбінівна.

Під час візиту вона відвідала освітні заклади району. Побувала у Широколанівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів для дітей з помірною розумовою відсталістю, а також у Широколанівській загальноосвітній школі. Візитерка також побувала у Веселинівській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів. Там наразі закінчується ремонт в спортивному залі та деяких класах, проте керівництво школи запевнили що до першого вересня ремонтні роботи будуть завершені і заклад прийме до своїх лав близько 100 першачків.

           Заступник голови облдержадміністрації відмітила офтальмотренажер для очей, який нанесений на стіни майже в кожному класі, а також комп’ютери та проектори для  зручності проведення уроків та практичних занять. Завітала Оксана Янішевська і до Веселинівської районної гуманітарної гімназії.

        В ході екскурсії, директор гімназії Тетяна Демешина презентувала творчі доробки школярів, які розміщені по всім класам гімназії. Вона розповіла, що учні щорічно займають призові місця районних, обласних та всеукраїнських олімпіад та творчих конкурсів.

        Повідомила директор гімназії і про існуючі проблеми, а саме про те, що на ремонт приміщення навчального закладу у 2012 році було виділено більше 4 мільйонів бюджетних коштів, але, попри таку значну суму, ремонтні роботи були проведені, але не є повноцінними і потрібні додаткові витрати.  Заступник голови облдержадміністрації мала змогу поспілкуватися з викладацьким складом гімназії і пересвідчилася у повній готовності навчального закладу розпочати навчальний рік.

Побувала Оксана Альбінівна і у Миколаївському стаціонарному відділені для людей похилого віку, де поспілкувалась з пожильцями пансіонату та дізналась про умови їх проживання і ставлення медперсоналу до них, поговорила зі сторічною жителькою Веселинового – Шаповаловою Марієюї.

Не оминула увагою гостя нашого району і медичні заклади, де на власні очі побачила результати ремонтних робіт з оновлення будівлі ЦРЛ і палату для учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів та ветеранів Другої Світової війни, що справила на неї хороше враження. Оксана Альбінівна зауважила, що поки з усіх районів, де вона побувала, така палата існує лише у Веселинівському районі. Також у центральній районній лікарні представники райдержадміністрації та облдержадміністрації оглянули реабілітаційний центр для дітей-інвалідів. Поцікавилась також підготовкою ЦРЛ до опалювального сезону 2015-2016 років та переходу на альтернативні види опалення.

 Відбулось вручення нагрудних знаків учасникам АТО за присутності очільника району Анатолія Філімонова, першого заступника голови райдержадміністрації  Анжеліни Дрозд та військового комісара районного комісаріату майора Володимира Місяйла, які вручала особисто заступник губернатора Миколаївської області. Нагрудним знаком «Учасник АТО» нагороджено молодшого сержанта Сергія Симоненка, солдатів Андрія Крижанівського, Федора Помогайло, Андрія Скирту, Сергія Денисюка, Павла Рахиянського, Олега Шаповалова, старшого матроса Василя Білоуса, старших солдатів Віктора Хоменко, Євгена Межова, Олександра Білякова, рядових Андрія Семенюка, Віктора Митника, Леоніда Глемба, Дмитра Борисенкова, Олександра Захарука, сержантів Сергія Василика, Олега Кв’ятковського, Михайла Параско, старших сержантів Леоніда Безпрозванного, Олександра Мироженка, Володимира Бураченка, молодшого сержанта Романа Синицького, матроса Василя Голибороду, старшину Сергія Гончарика.

    Сама зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері, Оксана Альбінівна висловила щирі слова подяки нашим захисникам та поцікавилась які у них наразі є проблеми і запитання. Неодноразово згадувалось про можливість лікування і відпочинку воїнів у лікувально-оздоровчих закладах та який пакет документів необхідно подати та звертатися до  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Житель с. Поділля, Крижанівський Андрій та житель с. Широколанівки, Євген Межов,  підняли питання про надання земельних ділянок, які виділяють  учасникам АТО. Голова райдержадміністрації та заступник голови облдержадміністрації запевнили, що сприятимуть у вирішенні піднятих питань.   

Військовослужбовці запитали, чому їхнім побратимам,  з якими служили разом, ще не присвоїли статус учасника АТО і в чому полягає затримка, на це питання їм надав роз’яснення  військовий комісар Веселинівського районного комісаріату майор Володимир Місяйло.  

Після урочистого вручення нагрудних знаків Оксана Альбінівна особисто поспілкувалась з воїнами АТО  і обговорила проблеми, які їх турбують, а далі розпочала особистий прийом громадян.

Загалом відвідини нашого району справили на Оксану Янішевську позитивні враження, проблеми у районі, звісно, є, але очільник району та його помічники активно працюють над їх усуненням.

Фоторепортаж

Додаток 1.

Список

демобілізованих учасників АТО, які були призвані по мобілізації в І-ІІ хвилі

чергу, на нагородження нагрудним знаком «Учасник АТО» по Веселинівському району

 

Всі новини →

  • НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
  • Національне агентство з питань запобігання корупції

№ з/п

Військове звання

Прізвище, ім’я, по-батькові

Дата народження

1.

 

молодший

сержант

Симоненко Сергій Петрович

25.07.1981

2.

 

солдат

Крижанівський Андрій Валерійович

1979

3.

старший матрос

Білоус Василь  Олександрович

09.01.1994

4.

рядовий

Семенюк  Андрій Семенович

16.12.1975

5.

старший солдат

Хоменко  Віктор  Вікторович

01.01.1993

6

солдат

Помогайло Федір Федорович

05.12.1987

7.

солдат

Скирта  Андрій   Вікторович

09.11.1992

8.

рядовий

Митник  Віктор Олександрович

28.04.1979

9.

сержант

Василик   Сергій   Петрович

06.06.1977

10.

рядовий

Борисенков Дмитро  Олександрович

08.05.1982

11.

сержант

Кв´ятковський  Олег  Олександрович

15.12.1973

12.

рядовий

Захарук Олександр  Олександрович

18.10.1982

13.

солдат

Денисюк Сергій Олександрович

08.05.1980

14.

Ст. сержант

Безпрозванний Леонід Михайлович

31.07.1976

15

Ст. сержант

Мироженко Олександр

Михайлович

02.08.1979

16

солдат

Рахнянський Павло Сергійович

15.07.1992

17

Ст. сержант

Бураченко Володимир Володимирович

27.07.1980

18

рядовий

Глемба Леонід Анатолійович

13.09.1973

19