Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Некролог

01/07/2016

Районна державна адміністрація та районна рада виносять щирі співчуття рідним та близьким захисника Вітчизни Заріцького Сергія Миколайовича.

Сергій народився 10 липня 1994 року в селі Покровка Веселинівського району Миколаївської області. У 2012 році закінчив  11 класів Покровської ЗОШ I-III ст. За характером: спокійний, врівноважений, доброзичливий, ввічливий.

           Сергій був трудолюбивим, з великою повагою відносився до  старших, з однолітками був товариський, мав багато друзів.

           Восени 2012 року був призваний на службу у Збройні  Сили України. Після закінчення  військової служби  пішов навчатися у професійне училище  м. Миколаєва і здобув  кваліфікацію електрозварювальника.

Відповідно до Указу  Президента України від  14.01.2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»  солдат Заріцький Сергій Миколайович   з 09.06.2015 року був призваний Веселинівським районним  військовим комісаріатом Миколаївської області та направлений до в/ч 3039.

29.06.2016 року трагічно загинув у м. Слов’янську Донецької області.

В глибокій скорботі вся Веселинівська громада, розділяємо горе з рідним Сергія.

 

 

 

Всі новини →