Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Добровільне об'єднання громад Я МАЮ ПРАВО!

Новини

Привітання мешканців стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування Веселинівського району з травневими святами

10/05/2018

    Вчора, 9 травня, святкові привітання не полишили і мешканців стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування Веселинівського району.

   З вітальним словом до ветеранів звернулися керівник апарату Веселинівської райдержадміністрації Олена Дикусар, директор районного територіального центру соціального обслуговування Петро Христюк, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Коваленко. Вони привітали мешканців з Днем пам’яті та примирення та 73-ю річницею перемоги у Другій світовій війні, побажали міцного здоров’я, натхнення, терпіння, всього найкращого.

 

   У стінах закладу отримують держану турботу вязень концтаборів Віра Козелюк, учасники війни – Валентина Аркуша та Катерина Савчук, 9 дітей війни. Вони отримали подарунки до свята та солодощі.

 

   Під час концерту, який підготували будинки культури сіл Миколаївка та Степанівка пролунали вірші та пісні військових років. Мешканці центру розповідали свої спогади буремних 40-х, показували старі фото з сімейних архівів.

 

   Ми не маємо права забувати героїчний подвиг людей, завдяки яким маємо змогу будувати нову Україну.

Всі новини →