Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Добровільне об'єднання громад Я МАЮ ПРАВО!

Новини

Річниця смерті Миколи Бондаренка

10/05/2018

 Травневого дня 2015 року до нас  чорною хмарою прилетіла сумна звістка про смерть Миколи Бондаренка, який проходив військову службу в 28-ій окремій механізованій бригаді на посаді стрільця.

Пам'ять про справжнього воїна та товариша, порядну та чуйну людину, який до кінця свого життя виконував свій обов'язок, навіки залишиться у наших серцях. Микола назавжди буде у нашій пам'яті взірцем порядності, чесності та чуйності до людей.   Ми схиляємо голови в жалобі і висловлюємо щире співчуття близьким і рідним героя, який віддав своє життя за мир і незалежність України.  Світла пам'ять про мужнього захисника Вітчизни назавжди збережеться в наших серцях.

 

І не побачать очі неба голубого,

І не відчує тіло подиху весни,

Четвертим був ти з нашого району

Твавневим днем пішов у вічність ти.

 

                               Голова райдержадміністрації                                                                             Заступник голови районної ради

                                     Анатолій Філімонов                                                                                                    Олена Загорулько

Всі новини →