Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Бути вчителем – це здійснювати подвиги кожного дня!

07/10/2018

 

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 

     Святкували це  свято і на Веселинівщині. В  Широколанівському  будинку культури  зібралися всі педагогічні колективи Веселинівського району.На розсуд глядача була представлена масштабна концертна програма.

На захід  запросили представників районної ради, райдержадміністрації та її структурних підрозділів. Голова Веселинівської райдержадміністрації Анатолій Філімонов привітав освітян району наступними словами: «Сердечно вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує всіх, хто виховує, навчає нові покоління, даруючи Україні перспективу в обраному нами європейському майбутньому.У цей жовтневий день кожен згадує свого Вчителя – того, хто допоміг наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму.

Уся країна низько вклоняється вам за невтомну самовіддану повсякденну працю та активну громадянську позицію, адже завдяки вашим зусиллям в Україні формується нова генерація українців – талановитих, свідомих та патріотично налаштованих громадян. Особливе значення це має у нинішній непростий для нашої країни час боротьби з російською військовою агресією, адже саме ви навчили відповідальному ставленню до майбутнього Батьківщини тих, хто зараз боронить рідну землю.Вірю, що ми здобудемо перемогу, адже відомо, що історію творять люди з мечем і люди, які читають книжки.

Упевнений, що ваша висока фаховість, багатий професійний досвід і вірне служіння своєму народу стануть запорукою утвердження вітчизняної освіти на рівні кращих світових зразків, а її реформа буде прикладом якісних змін в усіх сферах суспільного життя. Бажаю миру, міцного здоров’я, добра, щедрої долі та нових здобутків в ім’я України.»

 Привітали також і працівників дошкільних навчальних закладів, які святкували своє професійне свято 30 вересня.

Традиційно до свята працівникам освіти вручено грамоти .

За високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Веселинівщини та з нагоди Дня працівника освіти:  грамотами Міністерства освіти та науки України нагороджено вчителів Павла Ковалів та Наталію Мельничук ; грамотами  та подяками Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївської обласної ради нагороджено вчителів  Надію Борко, Віктора Константінова, Анну Константінову, Наталію Врублевську, Людмилу Мормуш, Ларису Ватралик; грамотами голови райдержадміністрації  та заступника голови районної ради нагороджено вчителя  Н.Нефедову та педагогічний колектив Широколанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також грамотами відділу освіти райдержадміністрації нагороджено 37 педагогів району.

Молодим спеціалістам, які  почали працювати в 2018-2019 навчальному році вручено трудові книжки, а саме: учаснику антитерористичної операції - вчителю фізичної культури опорного навчального закладу «Ставківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Федору Помагайлу та  вчителю біології Катеринівської ЗОШ І-ІІІ Андрію Сорокіну,  вчителю з фізичної культури Подільської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександру Чуприні та вчителю фізичної культури Піщанобрідської  ЗОШ І-ІІ ступенів Анатолію Мельничуку.

Гучними оплесками присутні зустрічали виступ Народного артиста України Олександра Сичова, який поклав на музику і вперше виконав "Гімн Широколанівки". Слова Гімну написала вчитель Широколанівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. Олена Опруненко. Редактор журналу "Імена" Надія Макарова, будучи частим гостем у селі Широколанівка, сприяла народженню Гімну села.

     На завершення концертної програми до слова запросили першого заступника голови райдержадміністрації Анжеліну Дрозд, яка запросила на сцену всіх директорів шкіл та працівників відділу освіти райдержадміністрації. Вона подякувала цим людям за їх нелегку працю, за підготовку класів для першокласників, які навчатимуться за програмою Нової української школи, за організацію навчально-виховного процесу, за вирішення проблемних питань, які лягають на їх плечі протягом навчального року та просто за неоціненний вклад в розвиток освіти .

        Учитель - це перш за все людина, і на цьому необхідно наголошувати завжди. У них різні характери, різна зовнішність, різні думки, до кожного з них необхідний індивідуальний підхід. Учителі - як батьки. Вони вручають своє життя у твої руки й ведуть тебе до тієї миті, доки ти сам не відмовишся від їх допомоги.

 Райдержадміністрація та відділ освіти райдержадміністрації висловлюють слова вдячності організаторам заходу, працівникам Широколанівського будинку культури та всім хто брав участь у святі  . Особлива подяка усім меценатам за  моральну та фінансову підтримку у підготовці та проведені свята  Дня працівника освіти та за покращення матеріально технічної бази шкіл у 2017-2018 навчальному році.Це – Віктору Волощакевичу, Світлані Волощакевич, Анатолію Гасюку, Віктору Федюку, Олександру Гапчуку, Сергію Даценку, Олександру Бубілічу, Володимиру Єршову, Володимиру Філімонову, Руслану Кочегурі, Олександру Горбатенку, Ігорю Янковському, Євгенію Машкіну, Максиму Андрушкевичу, Валерію Бєдному, Миколі Бугелю, Володимиру Савчуку, Сергію Притулі, братам Івашків, Віталію Якименку, Олександрі Бойчук,  Володимиру Карпечуку та  сільським головам району. Велике спасибі, завдяки Вам захід організовано на високому рівні.

 

                                                            

                                                

Всі новини →