Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Виїзний прийом до Миколаївської сільської ради

11/10/2018

                Сьогодні, 11 жовтня 2018 року здійснено виїзний прийом громадян головою Веселинівської райдержадміністрації Анатолієм Філімоновим до Миколаївської сільської ради (до складу якої входять села Миколаївка, Степанівка, Подолянка, Урсолівка та Суха Балка). Супроводжували очільника району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час проведення прийому звернень від громадян не надходило. Голова Миколаївської сільської ради Олександр Колесник з представниками райдержадміністрації обговорювали поточні питання.

Голова зазначеної сільської ради до відома присутніх довів наступну інформацію. За 9 місяців поточного року дохідна частина бюджету виконана на 100%.  Протягом року сільською радою виконано ряд робіт : відремонтовано водонапірну вежу в с.Степанівка, виділено кошти на поточний ремонт доріг  місцевого значення та на ремонт пожежної сигналізації, придбано  додаткові котли для садочка та сільради та переведено систему опалення на твердопаливну, здійснено   ремонт даху в сільській раді. На даний момент в Миколаївській сільській раді проводиться поточний ремонт приміщення, який планується до кінця поточного місяця завершити.

            Також очільник району піднімав питання стосовно добровільного об’єднання громад. Голова Миколаївської сільської ради Олександр Колесник повідомив, що Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев пропонував їм об’єднатися з Веселинівської ОТГ, але громада с.Миколаївка цю пропозицію не підтримала.

На завершення очільник району Анатолій Філімонов  запросив всіх до співпраці та взаєморозуміння. 

Всі новини →