Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Рада регіонального розвитку Веселинівського району

03/12/2018

Сьогодні 3-го грудня 2018 року в малому залі райдержадміністрації під головуванням виконувача функцій та повноважень голови райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації Анжеліни Дрозд відбулося засідання Ради регіонального розвитку Веселинівського району. На дане засідання було запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, селищного та сільських голів, а також представників громадських організацій та представників ЗМІ.

Перш ніж розпочати засідання до слова було запрошено військового комісара Сергія Чинікалова  та заступника  голови районної ради Олену Загорулько.

Відкриваючи засідання Анжеліна Дрозд презентувала присутнім  досягнення району за останні два роки, а також акцентувала увагу  на проблемних питаннях, які виникають в районі.

Заслухавши звіт доповідаючої  присутніми піднімались  проблемні питання,  які, на їх думку,  потрібно першочергово вирішувати. Це  :  ремонт доріг; посилення вагового контролю на дорогах району; вирубка лісопосадкових насаджень та інше.

Також до слова запрошували голову Веселинівської територіальної громади Олександра Румянцева та начальника відділу освіти зазначеної ОТГ Інну Павлюк, які розповіли про позитивний досвід Веселинівської ОТГ в умовах  децентралізації.

Переглянути відеозйомку засідання можна на офіційній сторінці Веселинівської районної державної адміністрації у фейсбуці за посиланням: https://www.facebook.com/vesrda/; https://www.facebook.com/lena.dikusar/videos/1989983017758234/.

Всі новини →