Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Відкрий серце для добра

03/12/2018

          3 грудня весь світ відзначає День людей з обмеженими можливостями. Не забули про цей день й у Веселинівському районі. Тому в відділенні стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання одиноких громадян, що знаходиться в селі Миколаївка проведено відповідні  заході. 

В урочистостях взяли участь: заступник голови районної ради Олена Загорулько, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Максимова та директор територіального центру соціального обслуговування  Петро Христюк, які нагадали цим людям, що вони теж є невід’ємною частиною суспільства, і про них теж пам’ятають. Зі святковим концертом виступив колектив Степанівського місцевого клубу та  Миколаївського будинку культури фольклорний ансамбль «Калинонька». Також свої таланти продемонстрували і підопічні даного закладу, а саме: Мазур Олександр Францович акапельно заспівав пісню-вірш «Реве та стогне Дніпр широкий» написану Кобзарем у 1847, Славнов Микола Михайлович розпорів кумедні історії з власного життя,  а Некрасов Володимир Романович продемонстрував своє уміння грати на піаніно. Після завершення заходу завідуюча відділенням  стаціонарного догляду Надія  Пишняк спільно з    гостями  відвідали підопічних закладу, які не можуть пересуватися та перебувають у своїх кімнатах.

Районна влада завжди приділяє увагу людям з обмеженими фізичними можливостями і  не лише з нагоди Міжнародного дня інвалідів, а й щоденно надаючи їм соціальну допомогу і підтримку, бо її завдання створювати такі умови, щоб ці люди відчували себе в нашому суспільстві дійсно захищеними.

Відзначаючи щороку цей день, прогресивне людство засвідчує, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до людей з обмеженими можливостями визначає ступінь цивілізованості суспільства.

 

 

     

                                           

                                                                                           

Всі новини →