Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА ВЕСЕЛИНІВЩИНІ

04/12/2018

         04 грудня 2018 року з ініціативи Веселинівської районної філії Миколаївського ОЦЗ спільно з Веселинівською районною державною адміністрацією, за участю соціальних партнерів, з метою відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю в рамках Декади зайнятості для людей з інвалідністю відбулося засідання «круглого столу».

            Учасники заходу обговорювали питання напрямків роботи як Веселинівської районної філії так і роботи соціальних партнерів, які спрямовані на соціальний захист, зайнятість, професійну та медичну реабілітацію осіб з інвалідністю.

Зокрема, проінформовано присутніх про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку у філії, про отримання матеріального забезпечення по безробіттю, участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, здійснення перепідготовки, підвищення кваліфікації осіб даної категорії з подальшим працевлаштуванням за сприянням філії. Також розглянуто механізм укомплектування робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю, з виплатою компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В ході обговорення учасники «круглого столу» обмінювались думками, досвідом роботи щодо вирішення проблемних питань, які потребували тісної співпраці між соціальними партнерами щодо досягнення спільної мети – ефективного надання соціальних послуг особам з інвалідністю.

 

Веселинівська районна філія Миколаївського ОЦЗ

Всі новини →