Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Керівник апарату Олена Дикусар провела нараду з працівниками райдержадміністрації

05/12/2018

05 грудня в малому залі райдержадміністрації керівник апарату Олена Дикусар провела нараду з працівниками апарату райдержадміністрації та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій довела до відома присутніх надані Вознесенським міжрайонним відділом УСБУ України в Миколаївській області наступні інформаційні повідомлення:

Пам’ятку щодо першочергових дій у разі виявлення ознак вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету);

Ознаки можливої належності особи до диверсійно-розвідувальної групи;

Алгоритм дій посадової особи при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту;

Пам’ятку першочергових дій персоналу підприємства, установи, організації у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.

Акцентувала увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на необхідності вивчення та ознайомлення з даними документами підлеглих працівників.

Зазначила, що вказані інформаційні матеріали були надіслані на адресу селищної, сільських рад району для відповідного реагування.

Завідувач сектору зв’язків з питань внутрішньої політики, зв’язків з  громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації Наталія Усликова акцентувала увагу присутніх на недопущення фактів фіксації та передачі інформації про дислокацію і пересування військової техніки та особливого складу військових підрозділів на території району та області в умовах правового режиму воєнного стану.

 

 

 

Всі новини →