Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

На території Миколаївської сільської ради відбувся звіт голови про проведену роботу та обговорено перспективний план Веселинівського району на 2019-2021 роки.

06/12/2018

 Миколаївський  сільський голова  Олександр Колесник  публічно  прозвітував перед громадою сіл, які входять до складу даної сільради, а саме села: Миколаївка, Степанівка, Подолянка, Урсолівка та Суха Балка.  Голова  розповів присутнім про свою роботу  за останні чотири роки та поділився з громадою своїми  планами на майбутнє. Олександр Колесник звернувся до присутніх з наступними словами : «Шановна громадо! Основною метою проведення сьогоднішньої зустрічі стає питання   обговорення перспективного плану Веселинівського району на 2019-2020 роки. І ми з вами повинні чітко визначити, які проблемні питання на території сільської ради ми вирішуватимемо першочергово. Думка кожного з вас, особисто для мене, дуже важлива!»

            Небайдужі  громадяни почали активно обговорювати проблемні питання, які  є на території Миколаївської сільської ради, та дійшли згоди, що першочерговими завданнями для вирішення проблемних питань є ремонт доріг, встановлення нової водонапірної башти, ремонт Степанівського клубу, опалення Степанівського клубу та Миколаївського будинку культури, а також прийняти відповідні  заходи  щодо благоустрою населених пунктів, які входять до даної сільської ради.

            На цій зустрічі також був присутній голова Веселинівської райдержадміністрації Анатолій Філімонов. Очільник району дуже уважно слухав усі викладені пропозиції  Миколаївської громади. Він зазначив: «Одразу всіх питань не вирішиш, але при формуванні остаточного Плану перспективного розвитку Веселинівського району на 2019-2021 років, ми намагатимемось врахувати, якомога більше пропозицій, що надійдуть від  сільських рад та ОТГ Веселинівщини»

Всі новини →