Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Обговорення перспективного плану розвитку на 2019-2021 рр в Веселинівському районі на завершальному етапі.

11/01/2019

  10 січня, відповідно до графіку проведення обговорень Перспективного плану розвитку населених пунктів Веселинівського  району на 2019-2021 рр у приміщенні Покровської сільської ради відбулося обговорення пропозицій.

   У зустрічі взяли участь член ради регіонального розвитку Веселинівського району,  голова райдержадміністрації Анатолій  Філімонов, Покровський сільський голова Микола Вдовиченко, представники соціальних служб, закладів освіти та культури, небайдужі  мешканці села.

   В першу чергу, члени зібрання заслухали звіт сільського голови. Після чого Микола Вдовиченко  поділився планами на майбутнє з громадою села. Зрозуміло, що основним завданням на наступні роки є: заміна даху в Покровській ЗОШ, проведення ремонтних робіт в місцевому Будинку культури, а також виготовлення  виготовлення документації по втановленню меж, по грошовій оцінці землі та зробити генеральний план с.Покровка  . Найвагомішою проблемою залишається ремонт доріг який сама сільська рада, та навіть район не можуть зробити самотужки.

    Голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов зауважив, що на території Покровської сільської  ради однією з найголовніших  проблем залишається плата податків за землю. Також очільник району  довів до відома присутніх інформацію про розвиток району за 2017-2018 роки та перспективи розвитку й основні завдання на 2019-2021 роки.  

   «Кожна сільська рада має свої напрацювання, детальний план розвитку – короткотермінову перспективу до 2021 року, де чітко прописані завдання, показники результативності. За підтримки державного фонду регіонального розвитку, інфраструктурної субвенції, державних програм, участі у проектах та інвестування, враховуючи сьогоднішні пропозиції, є реальна можливість реалізувати завдання плану. Саме на такій спільній співпраці місцевої влади, жителів громади та держави наголошував Президент України Петро Порошенко на Раді регіонального розвитку 17 листопада», -  резюмував Анатолій Філімонов.

Всі новини →