Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Для держслужбовців проведено навчання щодо Е – декларування 2019

07/02/2019

   Сьогодні у малому залі райдержадміністрації, в рамках кампанії по декларуванню доходів за 2018 рік, було проведено навчання для працівників райдержадміністрації та відповідальних осіб з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів РДА.

   Перед присутніми виступили керівник апарату райдержадміністрації Олена Дикусар та головний спеціаліст з юридичних питань апарату райдержадміністрації Богдан Коржинський.

   Присутні ознайомились з особливостями декларування службовцями інформації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, з порядком отримання ключів ЕЦП, з типовими помилками при заповненні та новаціями та особливостями декларування доходів у 2019 році.

   Нагадуємо, обов`язкове декларування своїх доходів для держслужбовців в електронному вигляді та оприлюднення декларацій було вперше запроваджено у 2016 році, саме з метою створення умов прозорості діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Роз`яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) від 11 серпня 2016 року №3, містять у собі  понад 60 питаньта відповідей, регламентуючих увесь процес з подання такої декларації. Крім того, з найбільш розповсюдженими питаннями, з детальним описом кожного випадку можна ознайомитися на офіційному сайті НАЗК за наступним посиланням https://nazk.gov.ua/naychastishi-zapytannya

Всі новини →