Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Апаратна нарада при голові райдержадміністрації

11/03/2019

           Під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Філімонова в понеділок, 11 березня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за  участю першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень.

            Під час наради, Анатолій Філімонов зазначив, що на цьому тижні потрібно  активізувати роботу комісії по сплаті податків з окремими підприємцями, та вирішити питання пропорційного надходження до  місцевих бюджетів. Також очільник району акцентував увагу на тому, що з першим потеплінням потрібно розпочинати поточні роботи в таборі «Веселинка».

           

  «На сьогодні, першочерговими завданнями для вирішення є будівництво котелень під тверде паливо  в Катеринівській та Новокатеринівській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, а також  запуск будівництва футбольно-волейбольного міні-поля в Ставківській  опорній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, а також покращення матеріально-технічної бази Веселинівської ЦРЛ » - підкреслив голова райдержадміністрації.

Заслухавши інформацію доповідачів  головуючий надав відповідні доручення  відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації.

Всі новини →