Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Відбулося публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік

13/03/2019

              12 березня 2019 року, у Малій  залі засідань  Веселинівської районної державної алміністрації відбулося публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік за участю керівників району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації - головних розпорядників бюджетних коштів.

            На початку заходу із вступним словом перед присутніми виступила перший заступник  голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд. Вона зазначила, що правильно визначені пріоритети, розумне планування, постійний контроль за виконанням показників дозволяють спрямувати кошти бюджету на розвиток  різних галузей району.

Далі начальник фінансового управління райдержадміністрації  Валентина Михайлова здійснила детальний аналіз виконання бюджету та його динаміку, порівняно з 2017 роком. Доповідь супроводжувалась демонстрацією графіків та діаграм, які давали уявлення про основні статті доходів та видатків районного бюджету. Співдоповідачами Валентини Іванівни були керівники структурних підрозділів РДА, районних комунальних закладів – головні розпорядники бюджетних коштів, які звітували про використання коштів підвідомчих бюджетних установ у 2018 році.

Присутні активно обговорювали різні питання, особливу увагу приділили обговоренню питання стосовно  фінансування медичних закладів первинної допомоги, які отримують кошти від Національної служби здоров’я України за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».Також активно обговорювали питання про запровадження електроних медичних книжок, рецепти на програму "Доступні ліки" та лікарняні. Тому, що скоро  розпочнеться реформа вторинної (спеціалізованої) ланки медичної допомоги.

На завершення перший заступник голови райдержадміністрації  Анжеліна Дрозд закликала усіх присутніх до плідної роботи, а також налаштуватися на виконання та перевиконання дохідної частини районного бюджету, інших місцевих бюджетів і  працювати над вирішенням нагальних проблем населення району.

Всі новини →