Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

«Одним із найголовніших завдань залишається будівництво футбольно-волейбольних міні-полів зі штучним покриттям до кінця 2018-2019 навчального року» -підкреслив Анатолій Філімонов на щотижневій апаратній нараді .

15/04/2019

             Під керівництвом голови  Веселинівської районної державної адміністрації Анатолія Філімонова  в понеділок,  15 квітня 2019 року року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Анжеліни Дрозд, керівника апарату райдержадміністрації Олени Дикусар, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та обговорено  заходи на найближчий період.

Перш ніж заслухати доповідачів  голова райдержадміністрації доручив керівникам освітніх установ Михайлу Маркіну та Валентині Овчар тримати на підвищеному контролі будівництво футбольно-волейбольного міні-поля зі штучним покриттям в Ставківській опорній школі І-ІІІ ступенів  та бути готовим до будівництва такого поля на території Широколанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. «Одним із найголовніших завдань  залишається будівництво   футбольно-волейбольних міні-полів зі штучним покриттям до кінця 2018-2019 навчального року» -підкреслив він.

На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки.

Про актуальні питання соціального захисту доповідала Тетяна Камашева заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

            Начальник управління фінансів райдержадміністрації Валентина Михайлова  доповіла присутнім про наповнення районного бюджету.

Головний лікар Веселинівської центральної районної лікарні Олександр Приходько доповів про роботу закладу за попередній тиждень, а саме про проведення ремонтних робіт в ЦРЛ.

В.о начальника відділу державного реєстру виборців Олексій Кушнір повідомив про організацію роботи з проведення другого туру виборів Президента України.

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Дикусар  нагадала виконавцям, що 16 квітня відбудеться позачерова сесія районної ради та повідомила, що 25 квітня відбудеться колегія райдержадміністрації за підсумками роботи  І кварталу 2019 року.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на цей тиждень.

По завершенню апаратної наради  очільник району запитав присутніх чи є в них, якісь питання та   закликав співпраці та спільного порозуміння.

Всі новини →