Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Відбулося засідання районного штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 рр.

16/07/2019

        Анжеліна Дрозд провела районний штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 рр з метою  аналізу стану підготовки бюджетних установ до  зими.

Під час засідання штабу особливу увагу було приділено обговоренню питання про стан підготовки закладів соціальної сфери. Представниками бюджетних установ було  озвучено проблемні питання, які наразі вирішуються.

У ході наради начальник штабу  Анжеліна Дрозд запитала у присутніх чи немає заборгованості в бюджетних установах перед теплопостачальними службами, а також наголосила на важливості дотримння лімітів, які для них визначено.

Директор Веселинівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ  освіти та культури, молоді та спорту  Веслинівської районної ради Валентина Овчар повідомила,  що до поступово школи району забезпечуються дровами. Також вона повідомила,що в школах проводяться поточні роботи, а саме: замінюються вікна, проводиться чистка та заміна димоходів.Стосовно завезення вугілля до навчальних закладів району ситуація складніша.

Головний лікар Веселинівської центральної районної лікарні Олександр Приходько повідомив, про те що  заклад проводить роботу з компанією Укртепло стосовно забезпечення закладу біопаливом в опалювальний період. Але лікарня не погоджується на ті умови, які пропонуються згаданою фірмою сьогодні. Тому це питання знаходиться на підвищеному контролі та буде вирішено в найближчий час.

Директор територіального центру соціального обслуговування  Петро Христюк повідомив, що  відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання одиноких громадян повністю готове до нового опальвального сезону.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Максимова довела до відома присутніх, що за І півріччя поточного року нараховано пільги на придбання скрапленого газу 406 особам на загальну суму 761,8 тис. грн. Станом на 1 липня 2019 року з державного бюджету профінансовано 5269,1 тис. грн, 272 особи отримали виплати, заборгованість становить 192,7 тис.грн. 572 сім’ям району нараховано субсидію на придбання твердого палива та скрапельног газу на суму  2011,7 тис.грн., станом на 1 липня 2019 року з державного  бюджету  профінансованого 193,1 тис. грн., 550 осіб отримали виплати, заборгованість становить 75,6 тис. грн.

Завершуючи нараду Анжеліна Дрозд зауважила, що в будь-якому разі ми не повинні продовжувати утеплювати будівлі, встановлювати енергозберігаючі вікна та не зупинятись на досягнутому.

 

За результами засідання було намічено шляхи вирішення проблемних питань.

 

Всі новини →