Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Готовність району до виборів

19/07/2019

 

Про це йшла мова на робочий нараді у Веселинівській  районній державній адміністрації. Вела засідання  виконувач функцій та повноважень голова РДА Анжеліна Дрозд.

Основну увагу було приділено організації проведення дострокових виборів до Верховної Ради України та організаційно-правовій підготовці для вільного волевиявлення виборців.  Окремо зупинились на матеріально-технічному забезпеченню органами місцевого самоврядування дільничних виборчих комісій та їх готовності до проведення виборів 21 липня.

Слово для інформування та доповідей було надано відповідольним працівникам райдержадміністрації, охорони здоров’я, національної поліції та служби МНС району. Всі дільниці в основному готові до  роботи. Проведено ряд заходів з усунення до дня виборів всіх недоліків.

Детально зупинились на забезпеченні під час голосування дотримання громадського порядку, безпеки виборців і членів виборчих комісій, охорону виборчих бюлетенів, а також стані протипожежної безпеки в приміщеннях виборчих дільниць.

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату РДА Наталія Усликова повідомила, що проведено роботу з органами місцевого самоврядування стосовно знищення будь-якої агітації , адже 20 липня настає "день тиші" перед виборами так, як цього вимагає Закон.

Завершуючи нараду Анжеліна Дрозд порекомендували усім службам налагодити механізм роботи в день виборів. Тобто в разі виявлення будь-якої надзвичайної ситуації повідомляти відповідальних осіб  райдержадміністрації та відповідних служб.

 

Всі новини →