Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

На шляху до власного житла: проведена зустіч з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування та особами з їх числа

01/08/2019

    31 липня відбулася зустріч з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування та особами з їх числа за участю управління соціального захисту населення, служби у справах дітей та відділення соціальних послуг для   сім’ї, дітей та молоді.

   До уваги дітей було донесено інформацію про можливість придбати житло за кошти державного бюджету або отримати грошову  компенсацію на придбання житла.

   Грошова компенсація може бути використана на придбання житлового приміщення в прийнятих в експлуатацію житлових будинках у будь-якій адміністративно-територіальній одиниці в межах області протягом одного року з дня зарахування коштів на спеціальний рахунок в уповноваженому банку. Житло придбавається шляхом укладення договору купівлі-продажу. Договором передбачається накладення заборони на відчуження такого житла протягом десяти років». Саме на цьому акцентували увагу працівники відповідних служб аби сформувати у дітей правильні розуміння механізму придбання та продажу житла.

    Довідково: за оперативними даними служб у справах дітей, в районі на квартирному обліку перебуває 27 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у віці від 16 до 18, а також осіб із їх числа у віці від 18 до 23 років.  У минулому році за кошти державної субвенції було придбано житло одній особі з числа дітей-сиріт.

 

Всі новини →