Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Із виїзного прийому голови райдержадміністрації Анатолія Філімонова

08/08/2019

Сьогодні голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов провів заплановані особисті виїзні прийоми на території Широколанівської та Катеринівської сільських рад.

            На зустріч з очільником району завітав депутат районної ради Віктор Федюк. У спільній бесіді з сільським головою Людмилою Чорній та начальником фінансового управління райдержадміністрації піднімались актуальні питання наповнення районного та місцевих бюджетів, зокрема і сплати ПДФО одноосібниками, модернізації газових лічильників закладів соціальної сфери громади, підготовки до опалювального періоду.

Голова довів до відома присутніх інформацію про засідання робочої групи Миколаївської ОДА щодо пропозицій до остаточного варіанту Перспективного плану об’єднаних громад області, згідно якого на території Веселинівського району визнано доцільним та спроможним функціонування однієї ОТГ – Веселинівської, до якої увійдуть всі 9 сільських та 1 селищна ради району.

У Катеринівській сільській раді голова поцікавився ходом ремонтних робіт амбулаторії с. Новокатеринівка (в будівлі якої також розміщена сільська бібліотека): на даний час здійснено монтаж системи опалення (встановлено економний електрокотел, нові радіатори та пластикові труби), наступний етап – реконструкція водопровідно-каналізаційної системи та облаштування внутрішнього санвузла. Зазначив, що питання поліпшення умов у закладах охорони здоров’я району знаходиться на постійному контролі районної влади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини →