Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Робоча нарада з питань підготовки до участі в масштабних зборах бригад територіальної оборони та осіннього призову

15/08/2019

    15 серпня 2019 року голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов провів робочу нараду з питань підготовки до участі в масштабних зборах бригад територіальної оборони на Миколаївщині та осіннього призову. Захід пройшов у присутності селищного та сільських голів, керівників медичних та соціальних закладів району.

   Військовий комісар Веселинівського РВК доповів голові територіальної оборони що на сьогоднішній день отримали повідомлення та надали згоду на участь в навчальних зборах 35 осіб(51%), тому необхідно прискорити роботу сільських виконкомів з резервістами та військовозобов’язаними для повної комплектації бригади. «Вперше за три роки збори проводяться на території Миколаївської області. У минулих роках областю приймалося лише кілька сотень резервістів, нині йдеться про тисячі. Тому організація та матеріально-технічне забезпечення повинні бути на високому рівні. Закликаю сільських голів підійти з усією відповідальністю до питання комплектування та транспортування учасників зборів», - акцентував підполковник Сергій Чинікалов.

    Учасниками наради було задано багато питань до військового комісара, на які вони отримали вичерпні відповіді.

   Під час обговорення питання щодо осіннього призову сільським головам було надано іменні списки явки призовників на призовну комісію Веселинівського РВК.

   По закінченню даного зібрання очільник району наголосив на вкрай обмежений термін щодо оповіщення військовозобов’язаних та  підготовку до навчання з територіальної оборони та подякував за порозуміння керівництву району та Веселинівської ОТГ у питаннях матеріально-технічного забезпечення зборів.

   Довідково:

   Відповідно до плану підготовки зони територіальної оборони Миколаївської області у 2019 році  з 28.08 по 06.09.2019 року будуть проведені навчальні збори терміном на 10 (десять) діб з управлінням та підрозділами бригади територіальної оборони, яку формує Миколаївський обласний військовий комісаріат. Для формування бригади територіальної оборони відповідно до штатної чисельності буде призвано військовозобов'язаних оперативного резерву другої черги (категорія до 60 років, придатних (обмежено придатних) за станом здоров'я, які не залучаються з різних причин на доукомплектування бойових частин.

   У ході навчальних зборів особовий склад підрозділів територіальної оборони матиме змогу здобути  військові знання та практичні навички зі спеціальної, вогневої, інженерної, тактичної та військово–медичної підготовки.  Крім того, будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.

   На час проходження зборів за резервістами зберігаються робочі місця та середній заробіток на підприємстві незалежно від форми власності. По закінченню зборів усім резервістам - працевлаштованим та непрацюючим - будуть здійснені грошові виплати згідно з чинним законодавством. Також кожний резервіст буде забезпечений безкоштовним  3-разовим  харчуванням, речовим майном  та медичним обслуговуванням. За підсумками навчань кращим військовозобов’язаним будуть надані чергові військові звання.

   Основним завданням підрозділів територіальної оборони є охорона стратегічних об’єктів у Миколаївській області у разі виникнення військової загрози.

Всі новини →