Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Усі на знищення амброзії полинолистої!

16/08/2019

             Амброзія полинолиста  не тільки приносить велику шкоду сільському господарству, знижуючи урожай сільськогосподарських культур (3-5 шт на м2 знижує врожай до 40% на просапних культурах) також амброзія полинолиста – ворог здоров’я людей !

     Пилок амброзії у фазі цвітіння викликає тяжкі алергічні захворювання: «осіння пропасниця», посилюється виділення мокроти, кашель, бронхіальна астма, набрякання слизових оболонок очей. Тому необхідно проводити  знищення даного бур’яну!

     За середньої густоти стояння амброзія споживає з 1 га до 2000 т. води, що відповідає 200 мм опадів, яких ми так чекаємо, виносить з грунту поживні речовини, еквівалентні 7-8 цнт. мінеральних добрив. Цієї кількості води і елементів живлення достатньо для формування 40-50 цнт/га зерна.

             З метою своєчасного виявлення, локалізації та ліквідації карантинних організмів на території Веселинівського району при райдержадміністрації створена робоча група.

        Робоча група із сприяння організації карантинних заходів на території Веселинівського району звертається до мешканців району продовжувати почату боротьбу з карантинними організмами для того, щоб підвищити врожайність сільськогосподарських культур і зменшити шкідливий вплив амброзії на здоров’я людини. В степовій зоні цвітіння амброзії переважно спостерігається наприкінці липня – початку серпня і продовжується у вересні, а в роки з теплою осінню – навіть у жовтні (рідко на початку листопада, коли немає приморозків, або вони незначні).Тому час для проведення робіт по її знищенню, на території нашого району,  у нас є.

«Гаряча лінія» відкрита і продовжує роботу, просимо звертатися по тлф.  2-14-06, 2-12-20,

 2-91-75.

 

 

 Робоча група із сприяння організації карантинних заходів на території    Веселинівського району.

  

Всі новини →