Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

З Днем Незалежності України, Веселинівщино!

23/08/2019

Сьогодні колектив Веселинівської  райдержадміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди головних державних свят Дня незалежності та Дня Державного прапора України. Перед початком офіційної частини заходу в залі лунала українська музика, а гості з цікавістю чекали початок свята.

             Під звуки Гімну України всі встали, розділяючи величність свята. Ведучі запросили до вітального слова керівника апарату  райдержадміністрації Олену Дикусар, заступника голови райради Олену Загоруко та заступника Веселинівського селищного голови Інну Долгокерову. Після чого було  проведено  церемонію нагородження.

Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено: депутатів Веселинівської районної ради сьомого скликання Олену Головань, Людмилу Колодзійську, Василя Швеця, молодшу медичну сестру ФАПУ с. Поділля Тетяну Бідник, спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності, управління персоналом та організаційної роботи УСЗН РДА Валентину Бушову, реєстратора медичної амбулаторії ЗПСМ – Веселинівська дільниця Аллу Новицьку, лікаря-стоматолоаг-терапевта Веселинівської ЦРЛ Марію Косолап, директора Покровськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Оксану Кулик, соціального працівника відділення денного перебування  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталію Горобець, медичну сестру відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Галину Левицьку, головного спеціаліста відділу діловодства і контролю апарату райдержадміністрації Олену Горбач.

        

             Почесні грамоти Веселинівської районної ради та Веселинівської районної державної адміністрації до Дня Незалежності України отримали 11 осіб поважних та шанованих жителів району.

            В своєму вітальному слові керівник апарату райдержадміністрації Олена Дикусар зазначила, що наше зібрання проходить у найскладніший період сучасної України - проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Така ціна за прагнення наших громадян до гідного життя у цілісній, незалежній, демократичній та процвітаючій державі. Та процитувала слова Кобзаря:

Молітесь Богові одному,

Молітесь правді на землі.

А більше на землі нікому

Не поклонітесь…

  

             Щирими українськими піснями всіх присутніх вітали талановиті  працівники будинків культури Веселинівщини.

 

Всі новини →