Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Із виїзного прийому

29/08/2019

 Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  Веселинівського  району  є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації. Метою  проведення виїзних прийомів громадян є вивчення громадської думки про роботу виконавчої влади району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання  консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади  вищого рівня. У зв’язку з цим голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов спільно з начальником фінансового управління райдержадміністрації Влентиною Михайловою, заступником керівника апарату - начальником відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Любов’ю Дмитренко та  та   начальником Веселинівської ДПІ Вознесенського управління  ГУ ДФС у Миколаївській області Олександром Зайцевим  прибув до Кубряцької сільської ради. Громадян, які б виявили бажання звернутися до очільника району не було. В той же час  представниками сільської ради  на прийом з головою прийом було запрошено місцевих товаровиробників. Анатолій Філімонов обговорив питання  наповнення бюджету сільської ради  зокрема з орендарями. Він акцентував увагу  на тому, що надходження дуже незначні, бо низький розмір заробітної та орендної плати . Також не сплачують коштів до бюджету сільської ради за користування землею недобросовісні селяни - одноосібники, які вийшли зі своїми земельними частками (паями) та обробляють їх самостійно. Також головю райдержадміністрації було  доведено до відома присутніх інформацію про засідання робочої групи Миколаївської ОДА щодо пропозицій до остаточного варіанту Перспективного плану об’єднаних громад області, згідно якого на території Веселинівського району визнано доцільним та спроможним функціонування однієї ОТГ – Веселинівської, до якої увійдуть всі 9 сільських та 1 селищна ради району. Підводячи підсумки зустрічі голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов наголосив, що першочерговим завданням влади є забезпечення своєчасності наповнення місцевих бюджетів, що в свою чергу дасть можливість повноцінно розвиватися сільським радам та району в цілому.

Також на шляху до Кубряцької сільської ради керівник району відвідав Катеринівську, Широколанівську та Кубряцьку загальноосвітні школи. Він здійснив огляд перших класів, які відповідають концепції НУШ (Нової української школи) та пересвідчився в готовності вищезгаданих освітніх закладів до нового 2019-2020 навчального року.

Користуючись нагодою на виконання Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621/2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність України» Анатолій Філімонов відвідав могили загиблих та померлих учасників антитерористичної операції, які поховані на цвинтарі в с.Широколанівка.

 

 

 

 

 

                   

  

Всі новини →