Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов: навчальні заклади району готові до нового навчального року

30/08/2019

Сьогодні голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов завершив об’їзд шкіл з метою перевірки готовності до опалювального сезону загальноосвітніх закладів району, відвідавши Подільську та Новосвітлівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

            Директор Подільської ЗОШ Олексій Дзьоба зустрів очільника району в піднесеному настрої та висловив слова вдячності, адже на подвір’ї школи красується новенький шкільний автобус на 32 посадочних місця, придбаний за програмою співфінансування обласного, районного та місцевого сільського бюджетів, завдяки якому буде забезпечений комфортний підвіз дітей до школи з навколишніх сіл. Ще один такий автобус буде підвозити учнів опорного навчального закладу – Ставківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

            Спільно із завучем школи та вчителем початкових класів продемонстрували класну кімнату для учнів першого класу, оздоблену в рамках реалізації програми «Нова українська школа»: гарненькі новенькі парти для першачків,  ігрова зона, зона відпочинку, обладнання вчителя – великий LCD телевізор, сучасний ноутбук та МФУ. За словами директора школи, на початку навчального року за сприяння сільського голови Володимира Лясковського буде придбано також мультимедійну дошку. У цьому навчальному році двері школи гостинно відкриються для 12 першокласників. Всього у Подільській ЗОШ навчається 127 дітей.

            Директор Новосвітлівської ЗОШ Людмила Мормуш також заклопотана підготовкою свого закладу до нового навчального року. До першого класу підуть 12 діток, клас підготовлений відповідно до стандартів та милує око різнобарв’ям: у такому райдужному оточенні першокласники точно не занудьгують, а сучасне мультимедійне обладння надасть змогу наочно сприймати навчальний матеріал. Цьогоріч за новенькі яскраві парти сядут 12 першачків. Всього у школі навчається 132 дитини.

            Підсумовуючи підсумки об’їзду навчальних закладів району, Анатолій Філімонов зазначив, що всі навчальні заклади на підлеглій території готові до нового навчального року, а покращення матеріально-технічної бази шкіл та створення комфортних умов навчання і надалі залишиться пріоритетним завданням районної влади.

 

           

 

 

 

Всі новини →