Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Голова райдержадміністрації Анатолій ФІЛІМОНОВ привітав зі святом першого дзвоника учнівський колектив Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

02/09/2019

             Промайнуло тепле літо і веселий, дзвінкий гамір заполонив класи і коридори навчальних закладів. Розпочинається новий навчальний рік, а свого роду і новий етап в житті тих, хто навчає і хто навчається.
           День знань – свято завжди пам`ятне та хвилююче в житті кожної людини, кожної сім`ї, родини. Хтось сьогодні вперше переступить шкільний поріг, але більшість школярів піднялися на сходинку вище до вершин знань, подорослішали на цілий рік, стали мудрішими, на цілий рік наблизилися до самостійного життя.
       1 вересня з нагоди Дня знань у навчальних закладах Веселинівського району відбулись святкові урочистості.
        На святкування до учнів Подільської  ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав голова районної державної адміністрації Анатолій Філімонов. Анатолій Вадимович зазначив, що від того, наскільки розумними, освіченими і патріотичним виростуть сучасні діти, залежатиме майбутнє країни.

         «Сьогодні діти – а завтра державні діячі, дипломати, конструктори, вчені, педагоги. Я впевнений, що кожен з вас, дорогі учні, усвідомлює, що навчання це не лише бажання сягнути глибин наук, а й необхідність, вимога суспільства, оскільки будь-якій державі, суспільству потрібні висококваліфіковані, високопрофесійні громадяни, здатні забезпечити розвиток і процвітання країни. Я бажаю вам наполегливості у навчанні, гарних оцінок, успіху і перемог. І пам’ятайте – кожна мрія стане реальністю, якщо ви цього хочете», – сказав очільник району. Також Анатолій Філімонов висловив слова вдячності Подільській сільській раді за виділення коштів на придбання нового шкільного автобусу за програмою співфінансування обласного, районного та місцевого сільського бюджетів, завдяки чому буде забезпечено комфортний  підвіз дітей до школи з навколишніх сіл.

            Також представники райдержадміністрації відвідали наступні заклади освіти : перший заступник голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд – Ставківську опорну школу, директор Веселинівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ  освіти та культури, молоді та спорту  Веслинівської районної ради Валентина Овчар – Піщанобрідську  ЗОШ І-ІІ ступенів, начальник відділу освіти,культури, молоді та спорту  райдержадміністрації Михайло Маркін – Широколанівську  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Всі новини →