Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Відбулося засідання спостережної комісії

30/09/2019

При райдержадміністрації діє спостережна комісія, основним завданням якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання. У своїй діяльності районна спостережна комісія тісно співпрацює з Веселинівським районним сектором філії ДУ "Центр пробації" в Миколаївській області, Веселинівським відділенням поліції Вознесенського віддлу поліції ГУНП у Миколаївській  області, співробітників якого регулярно запрошують на її засідання, Веселинівським відділенням Миколаївського обласного  центру зайнятості, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, відділенням надання соціальних послуг р для сім'ї, дітей та молоді, центральною районною лікарнею.

На комісії розглядались питання про організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання, про роботу з особами, умовно засудженими та  звільненими з випробувальним терміном, про проходження флюорографічного обстеження звільнених з місць позбавлення волі.

У ході розгляду питань порядку денного акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність. Заслухавши доповідачів, члени комісії прийняли ряд рішень, зокрема: забезпечувати і в подальшому належну співпрацю між кримінально-виконавчою інспекцією, спостережною комісією райдержадміністрації та органами місцевого самоврядування в районі щодо профілактики рецидивної злочинності та її попередження, а також дільничним інспекторам на території всіх сільських радах району продовжити проведення активної роз'яснювальної роботи серед населення району з метою профілактики злочинності з відвідуванням, в першу чергу, помешкань раніше засуджених осіб та осіб, які зловживають алкоголем. Анжеліна Дрозд впевнена, що індивідуально-виховна робота, яка проводиться з громадянами, дасть позитивний результат і сприятиме вирішенню усіх проблем цих громадян, особливо надання зазначеній категорії осіб допомоги у соціальній адаптації та реінтеграції.

 

Всі новини →