Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

«Турбота про людей похилого віку – справа успішного суспільства»- такими словами очільник району Анатолій Філімонов привітав людей поважного віку.

01/10/2019

                                                                        

                                                              Кажуть, юність живе лиш майбутнім,

               Кажуть, зрілість цінує лиш мить.

                                                    Тільки старість живе незабутнім,

                                                      Тим, чого не вернуть, не спинить.

 

            Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у   всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а  також і День ветерана.
            Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.
            Сьогодні з у відділенні стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання одиноких громадян  відбулися урочистості з нагоди вищезгаданого свята.
Привітати підопічних закладу  завітали голова районної державної адміністрації Анатолій Філімонов,  заступник голови районної ради Олена Загорулько,  начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Максимова, директор територіального центру обслуговування  Петро Христюк, голова районно
ї організації політичної партії «Наш край» Сергій Свердан, а також сященослужителі отець Микола та отець Любомир. Посадовці привітали присутніх з днем людей поважного віку, побажали здоров’я, тепла та довголіття.

            «Турбота про людей похилого віку – справа успішного суспільства. Саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, вчать  долати труднощі та бути гідними своєї держави.  Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов. Щиро вітаєю вас із святом і висловлюю глибоку подяку за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваше життя, мудрість, ставлення до людей– це незмінний приклад для наслідування сучасній молоді» - такими словами привітав  винуватців свята Антолій Філомонов та вручив їм подарунок.
Подопічні  закладу також готувалися до  свята. Тому в цей день вони порадували присутні
х українськими піснями у своєму виконні.

            Після завершення офіційної частини представники духовенства відправили службу освящення каплички на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії . Відкриття такої каплички на території  будинку для людей похилого віку дозволить підопічним побути наодинці з Богом.

Адміністрація закладу повідомляє, що ідея відкрити капличку народилася нещодавно, і з Божою поміччю ця мрія швидко втілилась в життя.  За надання фінансової підтримки для відкриття молитовної кімнати керівництво закладу завдячує місцевому меценату Олександру Горбатенку. Саме допомога спонсорів є найбільш суттєвою – державних коштів, звісно, не вистачає.

У цих стінах знайшли прихисток 19 престарілих і одиноких людей. Мешканці, на перший погляд, сумного будинку, переконують нас, що саме тут відчувають турботу і домашній спокій. Не кожен отримував це у рідних стінах – вдома.

На сьогодні підопічні зазначеного закладу мають змогу отримувати медичні, соціальні, психологічні та побутові послуги на високому рівні. Заклад забезпечено всім необхідним для щоденного та повноцінного цілодобового перебування. А від сьогодні, кожен з них матиме місце для духовного відпочинку, щоб знайти розраду у Всевищнього.

 

Всі новини →