Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Із виїзного прийому до Варюшинської сільської ради

03/10/2019

        3 жовня  очільник району вчергове здійснив виїзний прийом. Сьогодні він відвідав Варюшинську сільську раду. Звернень до  Анатолія Філімонова не було . Начальник фінансового управління райдержадміністрації  Валентина Михайлова  спільно з працівниками сільської ради обговорили проблемні питання стосовно надходжень до місцевого бюджету. В ході діалогу було з’ясовано, що  останні 2 картали не надходять кошти від ДП «Радгосп «Виноградна долина». Заборгованість складає більше 150 тис. грн. Днями було призначено нового  в.о.директора підприємства, а в цьому місяці в Міністерстві аграрної політики та продовольства  України планується повторне проведення конкурсного відбору на вакантну посаду керівника вищезгаданого підприємства. Тому сільська рада має надію, що ситуація зміниться з приходом нового керівника.

       Після спілкування з секретарем та бухгалтером даної ради голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов спільно з супроводжуючими відвідав  заклади соціальної сфери села. Спочатку оглянув місцеву школу. Спільно з директором школи   Світланою Іванченко обговорювали питання стосовно  підвозу та харчування дітей  з                 с. Ясна Поляна, що територіально відноситься до Миколаївського району Миколаївської області. Далі вирушили до  дитячого садочка «Дзвіночок».Керівник закладу Тетяна Лавренюк розповіла про роботу садочка. Людмила Швець повідомила, сільська рада робить все можливе, для того щоб заклад повноцінно функціонував та докладає усіх можливих зусиль щоб садочок пропрацював до  новорічних свят. Також акцентувала увагу на тому, що вони сподіваються на фінансову підтримку з району. «Фінансовий ресурс  районного бюджету в цьому році вкрай  обмежений. В разі додаткових надходжень районна влада шукатиме можливість знайти кошти на утримання садочка, адже діти так чекають свята» - завершуючи розмову сказав керівник району.

                                         

                                       

 

 

                                       

 

 

Всі новини →