Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Засідання комісії з питань легалізації зайнятості населення у Веселинівському районі

08/10/2019

    08 жовтня 2019 року за головуванням першого заступника голови райдержадміністраціїї Анжеліни Дрозд було проведено засідання комісії з питань легалізації зайнятості населення у Веселинівському районі.  

   Під час засідання було проаналізовано діяльність районної комісії з питань легалізації зайнятості населення за січень-вересень 2019 року та спільно відпрацьовано подальші заходи, спрямовані на підвищення ефективності роботи по додержанню законодавства з праці.

   Задля збільшення результативності роботи - комісією проведено моніторинг інформації начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамари Максимової про факти нелегальної виплати заробітної плати, зайнятості населення, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

  В.о. директора Веселинівської філії Миколаївського обласного центру зайнятості Марина Предчук доповіла про проведення семінарів з роботодавцями за січень-вересень 2019 року.

   Головуюча наголосила що легалізація зайнятості, заробітної плати та детінізація доходів населення були і є надзвичайно актуальними, бо саме від страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини. Тому ці питання і надалі перебуватимуть на особливому контролі.

   За підсумками проведеної роботи надано ряд оперативних доручень та прийняті рішення, спрямовані на удосконалення роботи комісії.

Всі новини →